Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE FUND TE RR. "DON BOSKO",

ne shtepi private, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 3, i mobiluar, ballkon, verande, preferohen cifte.

Botuar më 21/08/2018
20.000 leke

RR. "ISUF SEFERI",

prane rr. "Mihal Grameno", | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 100 M2, kati 2, i mobiluar, oborr, vend parkimi per makine.

Botuar më 21/08/2018
20.000 leke

BLLOKU I VILAVE

prane qendres Kristal | 150 M2 | 400 Euro

Jepet me qera kati i pare dhe kati i trete i nje vile, totalishit i kompletuar me vend-parkim per makinen. Kati i pare cmimi 35.000 leke, dhe kati i trete 450 euro, 150 M2, 1 banjo, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/08/2018
400,00 euro

RR. HAMIT SHIJAKU

tek shoqata e invalideve | 40 M2 | 26.000 Leke

Jepet me era 1+1, ne nje vile 2 kateshe, 40 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 20/08/2018
26.000 leke

RR. HAMIT SHIJAKU

tek shoqata e invalideve | 20 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, ne nje vile 2 kateshe, 20 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 20/08/2018
20.000 leke

RR."JORDAN MISJA"

pas Kolegjit Turk | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 80 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 20/08/2018
20.000 leke

RR."ALI VISHA"

ne Qytet Studenti | 97 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 97 M2, i mobiluar

Botuar më 20/08/2018
20.000 leke

RR."MARIE KRAJA"

tek Kodra e Priftit, mbrapa Shkolles Mrekullia | 120 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, kati II i nje shtepie private, 120 M2, Preferohen Familjare. Ju lutem dergoni vetem sms

Botuar më 20/08/2018
20.000 leke/muaj

RR. "HAXHI DALLIU",

prane Fakultetit te Shkencave te Natyres | 30 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: shume e mire, totalisht e rregulluar

Botuar më 20/08/2018
18.000 leke

RR. "AGUSH GJERGJEVICA",

prane Kryegjyshates, Shkoze, | 60 M2 | 9.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, 1 banjo, bosh, me oborr.

Botuar më 20/08/2018
9.000 leke