Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. IDRIZ DOLLAKU

tek fusha Ali Demi | 200 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private, 200 M2, i mobiluar, per biznes, per kopesht, shoqata, azile etj

Botuar më 19/09/2019
1.000,00 euro

RR. QEMAL STAFA

prane shkolles Hasan Prishtina | 110 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 3+1, shtepi private, 110 M2, kati 2, bosh

Botuar më 19/09/2019
23.000 leke

RR. TODI SHKURTI

prane Kompleksit Grand | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne katin I te nje vile, 60 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 18/09/2019
20.000 leke

RR. ARTAN LENJA

pas konvikteve te Inxhinierise se Ndertimit | 140 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 3+1, ne nje shtepi private, 140 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, parapagm 3 muaj, me kontrate per familjare

Botuar më 18/09/2019
30.000 leke/muaj

RR. RAMAZAN BOGDANI

afer Frigoriferit | 160 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 160 M2, i mobiluar

Botuar më 18/09/2019
28.000 leke

RR. ELBASANIT

tek Ambasada Turke | 110 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 18/09/2019
30.000 leke

RR. "BESA”,

prane viles se Kosovarit, | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2 ap. 1+1, kati II dhe I, sip.secila, 50 M2, shtepie private, hyrje e mobiluar. Hyrje mne vehte. Cmimi per secilen

Botuar më 18/09/2019
18.000 leke

RR. HALIM XHELO

mbrapa Volkswagenit | 100 M2 | 6.000 Leke

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje te nje hyrje 2+1, ne shtepi private, 100 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 18/09/2019
6.000 leke/person

LAPRAKE

ne shtepi private | 55 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, bosh

Botuar më 18/09/2019
12.000 leke

RR. "ARBEN BROCI",

tek Qyteti Studenti, afer Godines 23 | 30 M2 | 11.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, 1 banjo, i mobiluar, e pershtatshme per dy vajza

Botuar më 18/09/2019
11.000 leke