Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Restorant Piceri Fish Time Kërkon të punësojë Ndihmes kamariere

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Banka dhe shërbime financiare
Restorant piceri fish time, ndihmes kamariere
Përshkrim

Puna 8 ore ne dite. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Don Bosko”, perballe Vizion Plus


Botuar më 18/07/2019

Telefon