Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Restorant Piceri Fish Time Kërkon të punësojë Ekonomiste

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Banka dhe shërbime financiare
Restorant piceri fish time, ekonomiste
Përshkrim

E brendshme me pervoje pune. Orari 4 ore paradite dhe 4 ore mbasdite. 1 dite ne jave pushim. Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. “Don Bosko”, perballe Vizion Plus


Botuar më 18/07/2019

Telefon