Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MAGAZINIERE Grupo Edil Centro shpk, kompani e cila merret me Prodhimin e Tullave dhe Tjegullave Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ Faturiste. Kerkesat: *Te kete mbaruar shkolle e larte, preferohet dega e Ekonomiut. *Te kete aftesi baze ne perdorimin e kompjuterit (njohuri per paketen Microsoft Office, Financa 5). *Te dije gjuhen Italiane (e domosdoshme). *Te ruaje dokumentacionin e menaxhimit te magazines. *Te koordinohet me Financen mbi inventarin e magazines. Puna me 2 turne. Orari punes 06:00 – 14:00 dhe 14:00 – 22:00, nga e Hena ne te Shtune. Dergoni CV ne: info@gruppoedilcentro.com

Botuar më 20/11/2019
e kenaqshme

AGJENT IMMOBILIAR Exclusive Properties

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 25 000 ALL |

Exclusive Properties po ndërton platformën e parë Ekskluzive dhe Luksoze të Pasurive të Patundshme, me nivelin më të lartë të teknologjisë së marketingut, për ti dhënë tregut Shqipëtar shërbimin që i ka munguar gjatë gjithë këtyre viteve.Behu me I Miri tek Me Te Miret!Dergo cv tende tani ne: info@exclusiveproperties.al, cfare kriteresh kerkohen?-te jeni optimist me deshire per te punuar -te keni aftesi shume te mira komunikimi-preferohet jo ne marredhenie me shkollen-preferohet mosha 26-35 vjec-te jeni me ide te qarta, ambicie dhe te keni frymen e bashkepunimit me stafin., cfare ofron exclusive properties?-page baze+komisione shume te mira-rritje te vazhdueshme dhe trajnime profesionale-staf i shkelqyer-ambjente te pershtatshme pune ne nje nder zona me te mira te tiranes., dergo cv tende tani ne: info@exclusiveproperties.al, Adresa: Rruga Abdyl Frasheri, Hekla Center, Kati 12, Tiranë

Botuar më 19/11/2019
25 000 ALL

AGJENT IMMOBILIAR Exclusive Properties Kompania me e Re dhe me Profesioniste ne Tregun e Pasurive te Paluajtshme eshte ne kerkim te Ndermjetesuesve te Pronave qe jane te apasionuar pas négocimit, marredhenies me klientin, trajnimeve te vazhdueshme dhe Rea

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 25 000 ALL |

Tregu I Real Estate po vjen ne rritje me shume dhe njerezit po behen me te besueshem ndaj ndermjetesuesve te pronave, per vete faktin sepse nje ndermjetesues profesional do te ndjeke procesi e shit-blerjes se nje prone qe nga nisja deri ne perfundimin e sakte te saj. Exclusive Properties, kompani real estate qe merret vetem me prona Exclusive ne zonen e Tiranes ofron kushte shume te mira pune dhe eshte ne kerkim te individeve qe kane ide te qarta per punen dhe suksesin. Cfare ofron Exclusive Properties?-Page baze+Komisione shume te mira-Rritje te vazhdueshme dhe trajnime profesionale-Staf i shkelqyer-Ambjente te pershtatshme pune ne nje nder zona me te mira te Tiranes. Cfare kriteresh kerkohen?-Te jeni Optimist me deshire per te punuar -Te keni aftesi shume te mira komunikimi-Preferohet Jo ne marredhenie me shkollen-Preferohet mosha 28-35 vjec-Te jeni me ide te qarta, ambicie dhe te keni frymen e bashkepunimit me stafin. Behu me I Miri tek Me Te Miret! Dergo cv tende tani ne: info@exclusiveproperties.al, Tiranë

Botuar më 19/11/2019
25 000 ALL

AGJENT/E SHITJESH KOMPANI JONE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ne terren. Preferohet te kete mbaruar per menaxhim/ administrim biznesi. Te jene serioze dhe korrekte ne pune. Te njohe dhe perdore shume mire rrjetet sociale, mundesisht te dije mire gjuhen Angleze. Per interviste te paraqiten nga ora 08.00-10.00, te kene CV dhe karte identiteti me vete., mosha 25-30 vjec, Adresa: Rr. “Kongresi I Manastirit”, midis spitalit nr. 5 dhe kryqezimit te oxhakut te Shkolles Bashkuar

Botuar më 15/11/2019
e kenaqshme
)