Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kerkohet Pastruese dhe Baby sitter

Full time per familje te huaj. Duhet te flase anglisht dhe te dije not. Te interesuarit te telefonijne mbas ores 10.00, Adresa: Liqeni i thate, Kompleksi Kolombo

Botuar më 23/06/2018

Albanian Gaming Arena Kërkon të punësojë Banakier/e

(kasier/e). Nje person qe ti beje te dyja. Kriteret që duhet të plotësojë: të jetë nga mosha 20-30 vjec, të ketë eksperiencë pune. Të interesuarit mund të kontaktojnë nga ora 08:00 deri ne oren 16:00 në nr. e cel ose të dërgojnë email në adresen e emailit, Tiranë, Adresa: Rr. Abdyl Frasheri , Prane sheshit Wilson, Tirane

Botuar më 19/06/2018

Albanian Gaming Arena Kërkon të punësojë Operator

Salle për turnin e 1-rë, 2-të dhe të 3-të. Kriteret që duhet të plotësojë: të jetë mbi moshën 20 vjec, të ketë njohuri të mira në videolojëra. Të interesuarit mund të kontaktojnë nga ora 08:00 deri në orën 16:00 në nr. e cel ose të dërgojnë email në adresën, Tiranë, Adresa: Rr. Abdyl Frasheri , Prane sheshit Wilson, Tirane

Botuar më 19/06/2018

Zyre Kontabiliteti Kërkon të punësojë Financiere

Me eksperience pune ne Financen 5, Adresa: Rr. “Gjin Bue Shpata”, mbas Stadiumit Dinamo. Dergoni CV ne: Mail: info@rcm.com.al

Botuar më 19/06/2018

Firma Ani.Co shpk Kërkon të punësojë Ekonomiste

E brendshme. Mosha mbi 35 vjeç. Preferohet me eksperience pune, Adresa: Rruga nacionale Kamez, 500m poshte Bashkise se Kamzes

Botuar më 17/06/2018