Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mei Realty Kërkon të punësojë Agjent immobiliar

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Me marreveshje Euro |

??Ti je Ai/Ajo që Po Kërkojmë ??-Nëse je i komunikueshëm -Ke dëshirë të merresh me klientë potencialë dhe të menaxhosh kohën tënde, -Ke dëshirë të Rritesh personalisht por edhe financiarisht, -Je Energjik dhe ndjen që ke Potencial, Atehere Ti je ai/ajo qe Po Kerkojme!Apliko tani ne duke derguar cv-n, Tiranë, Adresa: Rruga Abdi Toptani

Botuar më 19/07/2018
Paga: Me marreveshje Euro

Firma Gjermane Rodenstock Kërkon të punësojë Agjent/e shitjesh

Paga: e kenaqshme |

Ne terren ose menaxher bisnesi, Tiranë, Adresa: Frank Bardhi qendra Kristal Center

Botuar më 17/07/2018
e kenaqshme

Firma Kolarb Kërkon të punësojë Punonjes

Djem dhe vajza per repartin e paketimit. Mosha deri 35 vjeç, Adresa: Te interesuarit te paraqiten ne rr. “Siri Kodra”, brenda tek frigoriferi misht (dhe te kerkojne Albanen)

Botuar më 17/07/2018

Firma Kolarb Kërkon të punësojë Ekonomiste

/Financiere me pervoje pune. Mosha deri 40 vjeç, Adresa: Te interesuarit te paraqiten ne rr. “Siri Kodra”, brenda tek frigoriferi misht (dhe te kerkojne Albanen)

Botuar më 17/07/2018

Firma Kolarb Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Mosha deri 35 vjeç, Adresa: Te interesuarit te paraqiten ne rr. “Siri Kodra”, brenda tek frigoriferi misht (dhe te kerkojne Albanen)

Botuar më 17/07/2018

Kompania FAVINA sh.p.k Kërkon të punësojë Ekonomist

Kerkesat: -Te kete eksperience pune mbi 5 vite. Per cdo informacion ju lutem kontaktoni ne nr e kontaktit ose adresen e emailit, Adresa: Korce

Botuar më 13/07/2018