Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Firme Ndertimi Kërkon të punësojë Ekonomiste

Me pervoje pune. Puna me kohe te plote. Ofrohet paga e kenaqshme, Adresa: Tek Astiri, unaze e re

Botuar më 22/04/2019

Agjensia Publicitare Çelesi Design&Publicity Kërkon të punësojë Shperndares

Volantinesh dhe Broshurash. Kerkesat: Jo me pak se 18 vjec Vullnet per te punuar Ofrohet: Pagese e kenaqshme Shperblime per pune te mire Te interesuarit te paraqiten prane zyrave te Agjensise qe ndodhen tek Rruga e Kavajes, Qendra Condor, kati III

Botuar më 15/04/2019