Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

HOTEL NE DHERMI Kërkon të punësojë Sanitare

Per punesim sezonal, per periudhen 1 Maj-1Tetor,, Vlorë, Adresa: Dhermi

Botuar më 19/03/2019

FIRMA INTESA-CERAMICA HIDRO SANITARE Kërkon të punësojë Ekonomiste

/Arketare. Ti bej te dyja pozicionet, te bej dhe mbylljen e bilanceve, Adresa: Rruga Siri Kodra

Botuar më 15/03/2019

KOMPANIA JONE Kërkon të punësojë Financiere

Puna full time. Duhet te mbuloje te gjitha veprimet qe kane te bejne me deklarimet ne shtet. Avantazh eshte berja e mbylljes se bilancit te vitit 2018 si dhe eksperiencca te pakten mbi 2 vjet si financiere. Mosha 25-30 vjec. Per interviste te paraqiten nga ora 08.00-10.00, te kene CV dhe karte identiteti me vete., Adresa: Rr. “Kongresi I Manastirit”, midis spitalit nr. 5 dhe kryqezimit te oxhakut te Shkolles Bashkuar

Botuar më 15/03/2019

Grupo Edil Centro shpk, kompani e cila merret me Prodhimin e Tullave dhe Tjegullave Kërkon të punësojë Magaziniere

/ Faturiste. Kerkesat: *Te kete mbaruar shkolle e larte, preferohet dega e Ekonomiut. *Te kete aftesi baze ne perdorimin e kompjuterit (njohuri per paketen Microsoft Office, Financa 5). *Te dije gjuhen Italiane (e domosdoshme). *Te ruaje dokumentacionin e menaxhimit te magazines. *Te koordinohet me Financen mbi inventarin e magazines. Puna me 2 turne. Orari punes 06:00 – 14:00 dhe 14:00 – 22:00, nga e Hena ne te Shtune. Dergoni CV ne: info@gruppoedilcentro.com

Botuar më 13/03/2019

4K Distribution Kërkon të punësojë Shitese

Me ose pa experience, mosha 20-35 vjec, e edukuar, me iniciative dhe korrekte. Paga e kenaqshme., Tiranë, Adresa: 1. "21 Dhjetori" 2.Laprake

Botuar më 12/03/2019