Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kerkohet Shitese

Buke me eksperience pune. Mosha 25-45 vjeç, Adresa: Pazari Ri

Botuar më 21/05/2018

Kompani Ushqimore Kërkon të punësojë Shofer

Te kete eksperience pune, te njohe mire Tiranen, te jete i afte te ngarkoje dhe shkarkoje furgonin, perben perparesi patenta e klasit C, Adresa: Rr."Teodor Keko", ne Unaze te re

Botuar më 17/05/2018