Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kompania FAVINA sh.p.k Kërkon të punësojë Ekonomist

Kerkesat: -Te kete eksperience pune mbi 5 vite. Per cdo informacion ju lutem kontaktoni ne nr e kontaktit ose adresen e emailit, Adresa: Korce

Botuar më 13/07/2018

Mei Realty Don Bosko Kërkon të punësojë Agjent immobiliar

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Me pagese mujore Leke |

Ne në Mei Realty po kërkojmë për Individë të cilët janë të gatshëm të rriten personalisht, profesionalisht dhe financiarisht në sektorin e Real Estate. Brenda muajit të ardhshëm do të na duhet një grup i mirë njerëzish:Kerkesat:1) Dëshira për të arritur sukses2) Të gatshëm për të mësuar, për të studiuar dhe për t'u rritur me ne ndërsa rritemi.3) Individë të bindur ose të hapur me mendje dhe të gatshëm për të mësuar të bëhen të sigurt4) Njohuri të mira të gjuhës angleze dhe njohuri themelore të programeve të Zyrës5) Individë që besojnë në vlerat njerëzore dhe në vlerat e biznesit si integriteti, morali, etika dhe dhënia.6) Mosha: 25 - 45, por pa angazhime të tjera pune ose shkollore.7) Preferohet një Diplomë Universitare, por jo e domosdoshme.Nese mendoni se po te kerkojme ty, dergo nje CV ne adresen tone te emailit: info.donbosko@mei.al, Tiranë

Botuar më 12/07/2018
Paga: Me pagese mujore Leke

KOMPANIA ROAL FOOD Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

(Mares Porosish). Te interesuarit te dergojne CV ne: info@roalfood.com

Botuar më 12/07/2018

Vende i lire pune ne pozicionin Ekonomiste

Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: KUALIFIKIMET DHE AFTËSITË E KËRKUARA. Diplomë në Degën Ekonomi ose Finance. Te kete njohuri shume te mira ne paketës Office. Te kete eksperience pune mbi 1 vjet ne kete profil. Gjinia femer. Mosha e preferuar 25 _ 35 vjec. Aftesi shume te mira komunikimi dhe pune ne grupe. Aftësi shumë të mira kontrolluese dhe organizuese. Aftësi shumë të mira analitike, saktësi në kryerjen e detyrave. Disponibilitet. Ofrojme; •Kushte komode pune •Rritje profesionale •Pagese e kenaqeshme. Ju lutem dergoni menjehere CV tuaj ne adresen e email Ose telefononi ne nr e telefonit

Botuar më 09/07/2018