Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AGJENT IMMOBILIAR Premier Real Estate Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Arsimin e larte. Gjuhen Angleze., Adresa: Rr. “Tom Plezha”, unaze e re, Tirane

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

MENAXHER/E Premier Real Estate Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Zyre. Arsimin e larte. Gjuhen Angleze., Adresa: Rr. “Tom Plezha”, unaze e re, Tirane

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

AGJENT IMMOBILIAR CENTURY 21 METROPOL Century 21 Metropol, Agjenci Ndermjetesimi ne Shit-Blerje, Qeradhenie-Marrje per Pasurite e Patundshme Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Me Perqindje |

Arsimi: i larte, Leje drejtimi: kategoria b, Gjuhet e huaja: anglisht - italisht, 25-55 vjec, ndermjeteson shitje blerje qiradhenie qiramarrje te pasurive te patundshme, ofron konsulence per klientet, ofrohen trajnime te vazhdueshme brenda dhe jashte vendit, grup pune dhe mjetet e nevojshme per pune. drejtuesit e zyres eksperience mbi 15 vjecare ne industri, dergoni cv ne marketing@c21metropol.al, Adresa: Myslym Shyri, perballe Gjykates se Larte, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
Me Perqindje

MAGAZINIERE KOMPANIA LUNXHERIA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me pervoje pune 1- 2 vjet. Preferohet dhe me shkolle te mesme per Ekonomik. Te kete njohuri per te mbyllur veprimet e magazines si dhe aftesi menaxheriale, pasi do kete ne pergjegjesi 10 punetore. Te jete e shkathet, korrekte dhe operative ne zgjidhjen e problemeve te punishtes., mosha 25-35 vjec, per interviste te paraqiten nga ora 08.00-10.00, te kene cv dhe karte identiteti me vete., Adresa: Rr. “Kongresi I Manastirit”, midis spitalit nr. 5 dhe kryqezimit te oxhakut te Shkolles Bashkuar

Botuar më 13/02/2020
e kenaqshme

EKONOMIST/E DON PAULO FLOWER Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Don Bosko 50 m ne hyrje te rruges

Botuar më 10/02/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

FINANCIERE Kompania Gjergji Tekstil Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme. Puna 8 orarsh. E diela pushim, Adresa: Kodra e Diellit

Botuar më 10/02/2020
e kenaqshme
)