Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET AKTIVITETI

Gjendja: shume e mire, Laborator Analizash, Durres, Shijak

Botuar më 27/06/2019
3.000,00 euro

POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, shitet bashke me pajisjet dentare, Përballe me ish ekspoziten Shqipëria sot

Botuar më 27/06/2019
2.000,00 euro

4 CADRA GUSSER TE MEDHA

Gjendja: e re, 3m x 3m, tub i trashe, jeshile, Tirane

Botuar më 26/06/2019
35.000 leke

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE.

Frigorifer akullore, 60.000 dhe 40.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. Frigorifer banak 3m, freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues: 2.5m 120.000 leke. Rafte marketi e dyqani 20m, 6.000 leke/m, mulli kafe greke 60.000 leke, frigorifer kolon pastiçerie 60.000 leke.

Botuar më 25/06/2019

SHITEN PAISJE LOKALI

30 Kolltuqe ne gjendje shume te mire; 3000 leke copa. 10 Tavolina mesi; 2000 lek, 1 Banak bar- kafe 20000 leke. Frigorifer 10000 leke. Aparat për prodhim akulli

Botuar më 25/06/2019
35.000 leke

SHITET DHOME FRIGORIFERIKE

18-20 metra kub, ne gjendje pune

Botuar më 25/06/2019
300.000 leke

SHITET KABINET DENTAR

Gjendja: shume e mire, ne gjenjde pune, turbine, aerosteril, llampe per mbushje etj, Rr. Ali Demi, prane shkolles Kushtrimi i Lirise

Botuar më 25/06/2019
200.000 leke

SHITET PAISJET E NJE PARUKERIE

2 Poltrona, 2 Pasqyra, Lavatest, karrel, mbajtese peshqiresh, kase, prift, kravt depilimi, tavoline manikyri, kolltuk 3-sh. Ne gjendje te mire. Mundesi shitje edhe me pjese

Botuar më 24/06/2019
170.000 leke

PAJISJE BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, 30 KARRIGE, 9 TAVOLINA,1 PRODUKTOR AKKULLI KAPACITETI 32 KUBIK AKULLI, Rr.e Dibres Tirane

Botuar më 24/06/2019

PAJISJE AKULLORE DHE PASTICERIE

Gjendja: shume e mire, Shitet pajisje per akullore dhe pajisje pasticerie dhe frigorifera. Ne gjendje dhe kushte optimale. Pajisja e akullores shume pak e perodur dhe ne gjendje pothuajse te re., Tirane, Rruga "Siri Kodra"

Botuar më 24/06/2019