Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET FRIGORIFER PER LULE NATYRALE

Gjendja: shume e mire, eshte me gradacion, i posacem per te mbajtur lulet natyrale. P...

Botuar më 15/10/2019
170.000 leke

MBYLLET AKTIVITETI I NJE RESTORANTI LUKSOZ

Jane ne shitje te gjitha pajisjet e kuzhines si dhe arredimi i salles. Te gjiotha ne gjendje puna. Per informacion kontaktoni nr

Botuar më 19/10/2019

SHITET BIZNES PLAYSTATION 3 DHE PLAYSTATION 4

Biznesi perfshin:ps3-9cope,ps4 3 cope,TV 52 8 cope, lojra (disqe)per ps3 dhe ps4,18 kompiutera, 8 karrige lekundese, 12 tav.kompiuteri,12 karrige,5 kolltuqe dopio,dollape etj.etj.

Botuar më 18/10/2019
10.000,00 euro

LAVATEST

Shume pak i perdorur. Ngjyre e zeze, nje divan i zi, lekure

Botuar më 18/10/2019
40.000 leke

SHITET LINJE PER PERPUNIMIN E QUMESHTIT

E CILA PRODHON TE GJITHA PRODUKTET E BULMETIT PERFSHIRE DHE MOZARELEN, E kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshe. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 18/10/2019

GJEDNERATOR 3.5 KWA

MONOFAZE, MARKA ROBIN FRANCEZ, ne gjendje shume te mire, vetem 15 ore pune.

Botuar më 18/10/2019
30.000 leke

MAKINE QEPESE

Gjendja: e re, marka Singer, gjermane, me procese

Botuar më 17/10/2019
13.000 leke

SHITEN PAISJET PALESTRE

Ne gjendje te mire. (Mundesi dhe per qera aktiviteti), Rr.”Ura” perballe Komisariatit nr 4

Botuar më 17/10/2019
13.000,00 euro

SHITET OFICINE

-Torno TOS 400x1000-Torno Krasni 400x100-Freze Universale-Freze per ingranazhe-Stokatrice 500x200-Trapano kollonesi dhe atrecature per shume vite, Te interesuarit mund te klikojne ne adresen e biznesit: albaniaserviceindustrial

Botuar më 17/10/2019

SHITEN 2 MAKINERI PIGMENTE BOJRASH

Dhe 1 makineri per perzjereje boje.

Botuar më 16/10/2019
1.200,00 euro
)