Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MAKINERI

Gjendja: shume e mire, te letres higjenike dhe te kartopecetes, ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye shendetsore, Kruje

Botuar më 16/11/2018
10.000,00 euro

KOMBINAT PËR 4 PROÇESE

Gjendja: shume e mire, pune, 270.000 lekë. Bazament gur zmeril. 27.000 lekë. Frezë bango. 60.000 lekë. Frezë dore. 20.000 lekë. Trapan vertikal. 100.000 lekë. Makinë zumpar shirit, Hoxha Tasim

Botuar më 16/11/2018
90.000 leke

DURRES, SHITEN PAJISJE PER PARUKERI DHE ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, tavoline per thonjte, 2 karrige, poltron, lavatest, 3 komodina, krevat estetik, kolltuk per kliente, pasqyre si dhe pajisje te tjera ndihmese, Durres

Botuar më 16/11/2018
1.200,00 euro

FURRE BUKE E KOMPLETUAR,

Gjendja: shume e mire, marka "Zucheli Forni", me korent + gaz, kapaciteti 64 buke, 3 karrele, brumatrice "Pietroberto", kapaciteti 80kg, prerese buke "Matas", dhome fermentimi, banak frigorifer ngrires, Durres

Botuar më 16/11/2018
7.000,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE KLINIKE DENTARE, E KOMPLETUAR TOTALISHT PERBEHET: 1 POLTRON ITALIAN,

1 poltron braziljan i pa perdorur. 1 sterilizator, kompresor, tavolina pune, stola ndenjese, rafte, lavamane, instrumenta pune dhe cdo gje tjeter qe i nevoitet klinikes

Botuar më 16/11/2018
11.000,00 euro

SHITEN 30 KOMPLETE

Tavolinash, ne gjendje te mire. Cmimi per komplet

Botuar më 16/11/2018
15.500 leke

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, kombinat druri 5 procese, gonjaster 3.2m, 2disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir ,torno druri, aspirator, ventilator, 2kompresor 2 dhe 3 fazor,trapan vertikal,sharr per kende, Fier

Botuar më 16/11/2018
1.600.000 leke

RAPORTOR DIXHITAL

Gjendja: shume e mire, Përcakton kënde të brendshme dhe të jashtme.Vepron në mes 0 ° dhe 180 ° Ekran i madh LCD dixhital është i qartë dhe i lehtë për tu lexuar. Pajisur me teh alumini, FIER

Botuar më 16/11/2018
100,00 euro

SHITET KABINETI DENTAR CASTELLINI, POLTRON DENTAR BASHKE ME KOMPRESORE

Gjendja: shume e mire, angel turbine dhe mikromotori, Autoklav, aparati i pastrimit te gurezave, Amalgamatori, Sterillizatori me kuarc, Llampa halogjene me kompozite, vegla pune si dar, elevator, etj

Botuar më 16/11/2018
2.500,00 euro

TAV OLINE ZYRE

Gjendja: shume e mire, NGJ E BARDHE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RR SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar më 15/11/2018
15.000 leke