Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHES DHOME FRIGORIFERIKE

Gjendja: shume e mire, ngrirje+ftohje. 8 m x 2.5 m x 2.8 m, motor CARRIER, pult komandimi , panel te brendshem te levizshem me shina per ndarje sipas deshires ne dy ambjente te pavavarura nga njeri tjet, Shkozet , Durres

Botuar më 09/12/2019
10.000,00 euro

SHITEN PAJISJE PER PARUKERI

Gjendja: shume e mire, si: poltron, pasqyre, lavatest, bolier, krevat estetike, tavoline per thonjte, rafte, divan etj. Shiten per arsye emigrimi, Rruga "Sabri Preveza", Astir

Botuar më 07/12/2019
120.000 leke

MULLI BLUARJE ME GUR,

3 fazor, per bluarje misri dhe gruri. Prodhon miell buke dhe per blektori. Ne gjendje shume te mire pune

Botuar më 07/12/2019
1.000,00 euro

SHITEN 2 MAKINERI PIGMENTE BOJRASH

Dhe 1 makineri per perzjereje boje.

Botuar më 06/12/2019
1.200,00 euro

SHITET MAKINE QEPESE

Gjendja: shume e mire, Flutura

Botuar më 05/12/2019
5.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE DYQANI

Veshje kepuce, manekine, rafte, helle inoksi, kepuce meshkuj femra, veshje, canta, aksesore. Shiten per arsye mbyllje aktiviteti. Jane teper Cilesore dhe me cmime konkuruese

Botuar më 05/12/2019

SHITEN PAJISJET SALLON BUKURIE

Gjendja: shume e mire, dhe estetike ose edhe komplet si biznes ambjenti me qera (40000lekè).Pajisjet janè tè reja profesionale, Rr. Islam Alla, mbrapa shkollès Konferenca e Pezès

Botuar më 05/12/2019
200.000 leke

SHITEN MAKINERI KARTOPECETE PLUS PAKETUES AAUTOMATIKE, MAKINERI PER PRODHIMIN E LETRES HIGJIENIKE DHE TE KUZHINES MELAMINIM ME DY NGJYRA PLUS PAKETUES.

Makineri farcolete+ paketues. makineri per prodhim zikzaku+paketues cmimi diskutohet nga afer. Biznesi aktualisht eshte ne pune

Botuar më 05/12/2019

SHITEN TAVOLINA KARRIGE

Druri, te reja, ngjyre kremi, 4 katrore, 4 drejtkendeshe, Rruga Don Bosko, prane Vizion Plus

Botuar më 04/12/2019
80.000 leke
)