Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

EKSPRES KAFEJE

gjendja: E mire | 6.000 Leke

Per shtepi, ne gjendje te mire

Botuar me 25/09/2018
3.000 leke

RAPORTOR DIXHITAL

Gjendja: shume e mire, Përcakton kënde të brendshme dhe të jashtme.Vepron në mes 0 ° dhe 180 ° Ekran i madh LCD dixhital është i qartë dhe i lehtë për tu lexuar. Pajisur me teh alumini, FIER

Botuar me 25/09/2018
100,00 euro

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, kombinat druri 5 procese, gonjaster 3.2m, 2disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir ,torno druri, aspirator, ventilator, 2kompresor 2 dhe 3 fazor,trapan vertikal,sharr per kende, Fier

Botuar me 25/09/2018
1.600.000 leke

SHITEN PAJISJET E PARUKERISE

Gjendja: shume e mire, poltronet, lavatest, poltron manikyr, pedikyri, karrele etj, prane gjimnazit Ismail Qemali

Botuar me 25/09/2018
230.000 leke

SHITET TAVOLINE 80X80X 12 KARRIGE. ÇMIM I ARSYESHEM.

Banak 54.4 gjeresi x 119cm, material melamin.

Botuar me 25/09/2018
26.000 leke

SHITET

Sobe me gaz per 15 cope byrek, Maqedonese, pak e prdorur

Botuar me 25/09/2018
30.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE PASTICERIE

Mikser 60 litra, 25.000 Leke. Frigorifer, Furre me gaz me 8 tava 20.000 Leke, Peshore Elektronike 30kg, 20 tava alumini 30x40, 500 leke/copa, kas fiskale 8000 leke, Kombinat

Botuar me 25/09/2018
8.000 leke

SHITEN PAISJE PER DYQAN MISHI: DHOME FRIGORIFERIKE, 1.30X1.30X2.10M LARTESI,

Frigorifer Reklamues 3m i gjate. Paisje Italiane. Çmimi per te dyja

Botuar me 25/09/2018
25.000 leke

SHITET AGREGATE TE NJE DHOME FRIGORIFERIKE

Tiranë | 25.000 Leke

Grupi i motorrit kopelang 5.5 kv fryres me 5 ventilator paneli komandimi dhe dere frigoriferike jane edhe me prove, mbrapa pallatit me shigjeta

Botuar me 25/09/2018
150.000 leke