Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET PRESE PROFESIONALE

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Paisje & vegla pune
Shitet prese profesionale
Përshkrim

Per dyer tamburat, kapaciteti 10 dyer, me elektromotor dhe mekanike, marka italiane, ne gjenje shume te mire. 5000 E i diskutueshem


Botuar më 18/11/2019

Telefon
)