Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PER ARSYE LARGIMI JASHTE SHTETIT SHITET KARIER GUROREJE ME GJITHE LINJEN E FRAKSIONIMIT

Me leje deri ne vitin 2023 me te drejte rinovimi edhe 10 vjete te tjera. Kapaciteti i i linjes me te gjitha fraksioner eshte 500m³ per 8 ore. Cmimi diskutohet nga afer

Botuar më 20/11/2019

SHITEN PAISJE: FRIGORIFER BANAK FRESKUES 3.5ML ME TRE KANATE SIPER DHE TRE KANATE POSHT. 70.000 LEKE, FRIGORIFER VITRINE 3.3MX2.2M FRESKUES. 130.000 LEKE, RAFTE METALIKE MARKETI.4000 LEKE/M²,

Kondicionet kollone 24.50000 leke,TV 22'. 30000 leke, 2 frigorifer kollon 20000 dhe 30000 leke. kolltuqe lokali 3 komplete 50000 leke. 3 komplete tavolina me hapje druri. 30000 lek

Botuar më 19/11/2019

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE, RAFTE MARKETI E DYQANI 20M, 6.000 LEKE/M,

Frigorifer mishi kolon 70.000 leke. Frigorifer akullore 25.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. 6m rafte Italiane 4000 leke/secila. Frigorifer banak, 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues, me xham, 2.5m. 120.000 leke. Frigorifer freskues inoksi me lavapjate per lokal.

Botuar më 19/11/2019
70.000 leke

SHITEN PAISJE DYQANI

Tiranë | 150.000 Leke

Frigorifer banak 60000 lek, 3 frigorifer kollon freskues, frigorifer akullore me 6 vasketa 35.000 leke. Frigorifer banak 2.5m, 7m rafte italiane, furre byreku, 10 rafte., ngrohese byreku dhe reklamuese 20.000 leke, frigorifer kolon freskues 10.000 leke

Botuar më 19/11/2019

POLTRON PARUKERIE

Gjendja: shume e mire, lekure e kuqe dhe pana, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 19/11/2019
12.800 leke

SHITEN PAJISJET SALLON BUKURIE

Gjendja: shume e mire, dhe estetike ose edhe komplet si biznes ambjenti me qera (40000lekè).Pajisjet janè tè reja profesionale, Rr. Islam Alla, mbrapa shkollès Konferenca e Pezès

Botuar më 18/11/2019
200.000 leke

FRIGORIFER KOLLON

Per bar kafe. Banak italian. Ekspres. Mulli per bluarje

Botuar më 18/11/2019
40.000 leke

POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, shitet bashke me pajisjet dentare, përballe me ish ekspoziten Shqipëria sot

Botuar më 18/11/2019
2.000,00 euro
)