Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION! SHITEN PAISJET E NJE KLINIKE DENTARE, TE REJA DHE BASHKOHORE ME MOTORRIN DENTAR TEK ISH BLLOKU. ATTREZZATURE CLINICA SMILE IDENTITY: - N. 2 RIUNITI USATI OMS LINEA 90 COMPLETI CON: MODULO SIRINGA, MODULO TURBINE, MODULO ABLATORE, MODULO MICROMO

Revisionata con tappezzeria nuova: Radiografico Extend Myray. Serie di mobili con: Lavello x2Cassettiera, Servomobile antina piano da 210 Lavello 1 dx e 1 sx. Pompa aspirazione, Turbojet 2 Cattani, Compressore Cattani bicilindrico con essiccatore, Autoclave W&H, Sigillatrice, Vaschetta ultrasuoni-n. Contrangoli W&H rosso WG 99LT-n. Contrangoli W&H blu WG

Botuar më 27/02/2020
65.000,00 euro

SHITEN PAJISJET E NJE QENDER ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, aparaturat jane te pajisura me sistem te dixhitalizuar, me autoprogramim, pra me nje buton kryen protokolle te detajuara sipas specifikave te lekures, trupit., depilim i perhershem, trajtim rrudhash, celuliti, rimodelim, program dobesimi dhe masazhesh, trajtim i specializuar i akneve dhe lekurave kuperoze, trajtim venash te demtuara.

Botuar më 26/02/2020
9.900,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE MARKETI, KASA, 2 TENDA, 2 FRIGORIFER KOLLON FRESKUES DHE NGRIRES,

Rafte Italiane, nje kompresor ajri, pompe uji. Shiten te gjitha ose vec e vec. Cmimi total

Botuar më 26/02/2020
2.800,00 euro

SHITEN PAISJE MARKETI, PAK TE PERDORUR,

6 frigorifere, rafte metalike 40m, tavoline, kase dhe lexues bar kodesh.

Botuar më 25/02/2020

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE, RAFTE MARKETI E DYQANI 20M, 6.000 LEKE/M,

Frigorifer mishi kolon 70.000 leke. Frigorifer akullore 25.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. 6m rafte Italiane 4000 leke/secila. Frigorifer banak, 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues, me xham, 2.5m. 120.000 leke. Frigorifer freskues inoksi me lavapjate per lokal.

Botuar më 25/02/2020
70.000 leke

SHITEN PAISJE MARKETI, PAK TE PERDORUR,

6 frigorifer, rafte metalike 40m, tavoline, kase dhe lexues bar kodesh.

Botuar më 24/02/2020

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, 5 procese, gonjaster 3.2m, 2 disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir, torno druri, aspirator, ventilator, 2 kompresor 2 dhe 3 fazor, trapan vertikal, sharr per kende, Fier

Botuar më 24/02/2020
1.600.000 leke

SHITEN PAJISJE TE NJE FABRIKE BIRRE

Kaon Birre | 1.200 M2 | 20000000 Leke

Gjendja: shume e mire, 10 rezervuar me kapacitet 1200 litra dhe pajisjet shoqeruese.

Botuar më 22/02/2020
2.000.000 leke

TAVOLINE + 4 KARRIGE

Gjendja: shume e mire, strukture metalike me cope kafe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 22/02/2020
14.000 leke
)