Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION! SHITEN PAISJET E NJE PARUKERIE ME SUPER CMIM!

2 pasqyra, 3 poltrona te medhenj dhe nje I vogel, kolltuk, lavatest me gjithe dush dhe dollap

Botuar më 21/03/2019
100.000 leke

SHITET GJENERATOR

Gjendja: shume e mire, Shitet gjenerator saldimi

Botuar më 20/03/2019
15.000 leke

SHES PESHORE ELEKTRONIKE

Gjendja: shume e mire, Gjate procesit te peshimit behet dhe printimi i etiketes me daten e prodhimit, daten e skadences, emrin e kompanise dhe shume printime sipas deshires dhe kerkeses,, Shkozet , Durres

Botuar më 20/03/2019
50.000 leke

DURRES, SHITEN KOMPLET PAJISJET E NJE PASTICERIE

Gjendja: shume e mire, si: frigorifer banak, frigorifer kollone, furre, mixer. katabrik akulloreje, banak per akullore etj. shiten bashke ose vec e vec

Botuar më 20/03/2019

SHITEN

Gjendja: shume e mire, 1 frigorifer me banak, me xham, ngrires dhe freskues, Tirane

Botuar më 19/03/2019
40.000 leke

SHITEN PAISJE PASTICERIE

Gjendja: shume e mire, banak akullore, banak pasticerie, mikser, makine akulloreje etj

Botuar më 19/03/2019
10.000,00 euro

TAVOLINE ZYRE

Gjendja: e mire, me syprine harkore, nmaterial melamine te plastifikuar, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 19/03/2019
640 leke

SHITEN PAISJE DYQANI

Tiranë | 150.000 Leke

Frigorifer banak 60000 lek,frigorifer kollon 15000 leke, frigorifer pasticerie banak 50000lek, frigorifer ngrires 1000 leke, katabrik akullore 80.000l, frigorifer akullore 1 cop,, 25.000 leke, 2 frigorifer lulesh

Botuar më 19/03/2019
80.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE PARUKERIE

Pasqyre e madhe 3 cope 54000leke, poltrona 3 cope 54000leke, lavatest 2 cope 67000leke, karrel 2 cope 14000leke, krevat estetike 24500 leke, aparat, avulli 10500leke, tavoline manikyri

Botuar më 19/03/2019
7.000 leke