Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET LINJE PRODHIMI INDUSTRIALE +AMBJENT

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Linja prodhim-perpunimi
Shitet linje prodhimi industriale +ambjent, 120.000 euro
Përshkrim

Gjendja: shume e mire, aktiviteti dhe ambjenti i nje linje prodhimi artikujsh industriale. Kapanoni 450 m² me oborr 150 m². E vetme e ketij lloji ne Shqiperi, Sukth,Durres

120.000,00 euro

Botuar më 12/06/2019

Telefon
Email