Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FRIGORIFER EKSPOZITOR FTOHES ZOIN. GJATESIA: 3 M, GJERESIA: 1,1 M, VOLTAZHI: 240 VOLT (SHUME EKONOMIK), HAPSIRE E BOLLSHME MAGAZINIMIT POSHTE EKSPOZITORIT ME TRE KANATA.

180.000 L i diskutueshem. Frigorifer ekspozitor ftohes ZOIN. Gjatesia: 1,5m, Gjeresia: 1,1m, Voltazhi: 240 volt (shume ekonomik). Hapsire e bollshme magazinimit poshte ekspozitorit

Botuar më 30/07/2021
110.000 leke

POLTRON BERBERI

Gjendja: shume e mire, E GJENI TEK SHTEPIA OFERTAVE 1, RR. SAMI FRASHERI, 50M MBI SHKOLLEN ”P.NINI.LUARASI”

Botuar më 29/07/2021
18.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE KOPESHTI

Gjendja: shume e mire, 20 krevat marinar, mokete per shtrim me dimensione te ndryshme, dysheke, jasteke, batanije, lodra, Rruga per ne qendren Kristal, prane Lavazhit, mbi Eco Market. shiten vec e vec

Botuar më 29/07/2021

LAVATEST

Gjendja: shume e mire, E GJENI TEK SHTEPIA OFERTAVE 1, RR. SAMI FRASHERI, 50M MBI SHKOLLEN ”P.NINI.LUARASI”

Botuar më 28/07/2021
20.000 leke

SHITEN PAISJE TE NJE LABURATORI DENTAR, FURRE DHE CENTRIFUGE PER CILINDRA,

Bombul gazi dhe oksigjeni, te kompletuar me te gjitha aksesoret perkates.

Botuar më 28/07/2021
70.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE KOPSHTI

I kompletuar me te gjitha paisjet, Tirane

Botuar më 27/07/2021

LEXUES BARKODI

Gjendja: shume e mire, lexues barkodi

Botuar më 27/07/2021
3.000 leke

SHITET IMPIANT PER PRODHIMIN E KOLLIT DHE TE FINOS,

Ofrohme dhe montimin, shoqerohet me recepturat gjermane.

Botuar më 27/07/2021
20.000,00 euro

KARELE PARUKERIE

Gjendja: shume e mire, ngjyre e zeze

Botuar më 26/07/2021
3.200 leke

TAVOLINE PUNE PER ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, me hapesire per 2 persona

Botuar më 26/07/2021
12.000 leke
)