Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SISTEM KAMERASH

Gjendja: shume e mire, E PAJISUR ME 4 KAMERA ME INFRA TE KUQE, NJESI, MONITOR, E GJEN...

Botuar më 12/09/2018
40.000 leke

SHITEN KARRIGE DHE TAVOLINA LOKALI

Gjendja: shume e mire, 9 komplete (te Almehos), Tirane, prane Kopshtit Zoologjik

Botuar më 18/09/2018
100.000 leke

KASE FISKALE

E cregjistruar

Botuar më 18/09/2018
20.000 leke

TAVOLINE PUNE

Gjendja: shume e mire, ME NJE SIRTARE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 18/09/2018
6.000 leke

SHITET

Mulli bluarje per kafshet, prodhim gjerman, motor 5.5 kw. 1 Ton ne ore kapaciteti.

Botuar më 18/09/2018
2.000,00 euro

SHES LINJE PER PERPUNIMIN E PATATES

Gjendja: shume e mire, linje me makineri inoksi per pastrim, qerim, prerje, amballazhim per patate te fresket per skuqje dhe furre,, SHKOZET , DURRES

Botuar më 18/09/2018
20.000,00 euro

MAKINERI SOLARI

Per qendra estetike. 3 KW. Profesionale. E ardhur nga Gjermania

Botuar më 18/09/2018
3.900,00 euro

GUR FLEKSIBEL

Firma Metabo, e perdorur, 15000leke dhe gjenerator 700w, ne gjendje pune, i ri, Yzberisht

Botuar më 18/09/2018
25.000 leke

SHITEN PAISJE DYQANI

Tiranë | 150.000 Leke

Frigorifer banak 60000 lek, frigorifer kollon 15000 leke, frigorifer pasticerie banak 50000 lek, frigorifer ngrires 1000 leke, katabrik akullore 80.000 l, frigorifer akullore 1 cop

Botuar më 18/09/2018
25.000 leke

PAISJE DORO-LASER

Gjendja: shume e mire, shitet paisje Doro-Laser, per depilim, Tirane

Botuar më 17/09/2018
10.000,00 euro