Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SISTEM KAMERASH

Gjendja: shume e mire, E PAJISUR ME 4 KAMERA ME INFRA TE KUQE, NJESI, MONITOR, E GJEN...

Botuar me 12/09/2018
40.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE FAST FOODI TE KOMPLETUAR. FRIGORIFER ME 13 VASKETA 80.000 LEKE. GJIRO MISHI ME 3 VATRA 35.000 LEKE. FRITEZE ME DY VATRA ME KORRENT 30.000 LEKE, BANAK SHUME PAK I PERDORUR, NE GJENDJE PERFEKTE, 80.000 LEKE

Kapele aspirimi 15.000 leke. Reklame 35.000 leke. Tavoline pune me syrtare, 30.000 leke.Tavoline mbajtese, 50.000 leke. Komplete tavolinash dhe karrigesh,te reja 25.000lekekompleti, zgare me pjekje me gaz 30000 Leke. Frigorifer Ngrires Banak 150000leke. 6Komplete tavolinash dhe Karrikesh, vetem 3muaj te perdorura, 25000leke Kompleti. Ngrohese byreku 15000leke

Botuar me 20/09/2018
350.000 leke

SHITEN PAISJE MARKETI, FRIGORIFER MURAL DHE BANAK, RAFTE , TAVOLINE PUNE

Ne gjendje te mire pune. Shiten me vehte me çmim te arsyeshem ose te gjitha me çmim

Botuar me 20/09/2018
650.000 leke

ASPIRATOR

Gjendja: e re, PER THONJ NGJ ROZE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA",PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 19/09/2018
2.000 leke

SET ME GJEL

Gjendja: e re, PER THONJ, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA",PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 19/09/2018
6.400 leke

SHITEN PAISJET E NJE SERVIS MAKINASH,

TOTALISHT TE KOMPLETUARA ME TE GJITHA PAISJET.

Botuar me 19/09/2018
8.000,00 euro

SHITET PAISJET E NJE PARUKERIE

3 Poltrona, 3 Pasqyra, Lavatest, karrel, mbajtese peshqiresh, kase. Ne gjendje te mire

Botuar me 19/09/2018
100.000 leke

TRANSFORMATOR

100kw, me te gjitha paisjet

Botuar me 19/09/2018
12.000 leke

SHITEN PAISJE PASTRIMI KIMIK

Ne gjendje pune te mire, te blera ne Itali, te reja. Shitet ambjenti me pajisjet bashke, ose vec e vec, Tirane, Komuna e Parisit, perball Sigmes

Botuar me 19/09/2018
15.000,00 euro

SONDE PORTATIVE,

Per gurore, deri ne thellesi 20m

Botuar me 19/09/2018
4.500,00 euro

SHITEN KARRIGE DHE TAVOLINA LOKALI

Gjendja: shume e mire, 9 komplete (te Almehos), Tirane, prane Kopshtit Zoologjik

Botuar me 18/09/2018
100.000 leke