Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAISJE INDUSTRIALE ME SUPER CMIM, 1. CENTRIFUGE INDUSTRIALE PER SHTRYDHJE TEKSTILESH, DIAMETRI DISKUT RROTULLUES 1M. PUNON ME RRYME 3F-380VOLT

2.Ashensor industrial per ngritje mallrash(motor,reduktor,tamburi mbledhes i kavos), kapaciteti max -700kg. 3.Shtupa larje, materiali 100% pambuk (me cmim 45Leke/copa), Te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit per me shume informacion! Tirane

Botuar më 25/02/2021

SHITET, TRAPANO, MATRAPIK JVC

I paperdorur, ne kuti Aeg, 800w, kompresore 50 C cmimi 23.000 leke, gjendje shume te mire pune. Shitet sharre disk dore per marangoz, i ri i pahapur, frigorifer i vogel 7000 leke

Botuar më 25/02/2021

SONDE PORTATIVE

Per gurore, deri ne thellesi 20m

Botuar më 24/02/2021
4.500,00 euro

SHITEN PAJISJE PER FAST FOOD PICERI

Gjendja: shume e mire, Krepiere 40 me gaz, 25000lek, friteze me korent 3 fazore 10litra, 25000leke, zgare plate 60x60,me gaz 40.000lek, furre pice me gaz kapaciteti 6 pica, 21 Dhjetori

Botuar më 23/02/2021
90.000 leke

SHITEN PAISJE TE NJE OFICINE:

Freze Universale, gur bangoje, trapan kollon, sharre metalike, torno

Botuar më 22/02/2021

SHITET BILARDO

Italiane, me te gjithe ambazhuret origjinal

Botuar më 22/02/2021
40.000 leke

SHITET REKLAME BIZNESI.

Gjendja: shume e mire, Kam 2 reklama per cdo lloj biznesi, jane te paisura me drita dhe jane ne ne gjendje shume te mire.(1) 60cm x 160cm 99 Euro.(1) 80 cm x 200 cm 125 Euro., Xhamlliku.

Botuar më 19/02/2021
125,00 euro

TAVOLINE STETIKE

Gjendja: shume e mire, per te punuar thonjte, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 19/02/2021
7.500 leke

BIBLIOTEKE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 14.000 Leke

Gjendja: shume e mire, material druri, me vend per te vendosur edhe tv, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 18/02/2021
11.200 leke

KREVAT ESTETIKE

Gjendja: e re, material lekure dhe me strukture druri. Behen edhe me porosi, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 18/02/2021
25.000 leke
)