Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, 5 procese, gonjaster 3.2m, 2 disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir, torno druri, aspirator, ventilator, 2 kompresor 2 dhe 3 fazor, trapan vertikal, sharr per kende, Fier

Botuar më 26/01/2020
1.600.000 leke

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE, RAFTE MARKETI E DYQANI 20M, 6.000 LEKE/M,

Frigorifer mishi kolon 70.000 leke. Frigorifer akullore 25.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. 6m rafte Italiane 4000 leke/secila., Frigorifer banak, 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues, me xham, 2.5m. 120.000 leke. Frigorifer freskues inoksi me lavapjat

Botuar më 26/01/2020
70.000 leke

SHITEN PAJISJET E AKTIVITETIT FURRE BUKE

Gjendja: shume e mire, Kapaciteti 80 buke Furra:punon me korrent dhe me gaz/32 kw, brumatrice:kapacitet 120 buke,dhe prerese buke tava: 250 cope.Cmim i arsyeshem,pajisjet e mesiperme jane funksionale .

Botuar më 24/01/2020

SHITEN MOBILIE PER BAR KAFE

gjendja: Shume e mire | Tiranë |

Gjendja: shume e mire, banak , kolltuqe , tavolina , karrige

Botuar më 24/01/2020

6 CADRA PLUS NJE TENDE

Ne gjednje te mire

Botuar më 24/01/2020
50.000 leke

SHITET BANAK ME FRIGORIFER

Gjendja: shume e mire, shitet banak + frigorifer per lokale,siper mund te perdoret dhe per vendosjen e ekspresit., Tirane

Botuar më 23/01/2020
100.000 leke

SHITET BANAK

Gjendja: shume e mire, shitet banak ngjyre e zeze materiali dru me mermer siper i pershtatshem per lokal eshte i pershtatur me rafte nga brenda eshte ne forme L ka dhe nje pjese tjeter nga brenda, Tirane

Botuar më 23/01/2020
80.000 leke

FRIGORIFER KUZHINE INOKS PROFESIONAL. 45.000 LEKE

Furre elektrke monofaze, per pica dhe panine, ekonomike. 45.000 leke

Botuar më 23/01/2020
)