Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET KARROCE INVALIDI ME BATERI

Prodhim i vitit 2005, ne gjendje shume te mire, Tirane

Botuar me 15/10/2018
700,00 euro

SHITET FRIGORIFER

Per dyqan lulesh ose per markete, pothuajse I ri (5 muaj I perdorur).

Botuar me 15/10/2018
280.000 leke

KOMPRESOR

Shume i fuqishem dhe ekonomik. Me fuqi motorrike 15 kw dhe me kapacitet ajri 1000 litra., Tirane

Botuar me 15/10/2018
1.250,00 euro

SHITEN PAJISJE BERBERANE

Gjendja: shume e mire, Shiten te gjitha pajisjet e nje berberane ne gjendje shume te mire pune. Banak, pasqyra, 2 poltrona, 4 kolltuqe, lavatest, reklama etj., 1 milion e 400 mije Lek (i diskutueshem), Tirane

Botuar me 15/10/2018
140.000 leke

SHITET TAVOLINE PUNE E VLEFSHME PER SERVIS MAKINASH

FREZIM DHE MBERTHIM DISQESH, FREKSIONI DHE CEPA MAKINASH. 2 FREZA,1 PRESE, SISTEM BJELL MANIVEL, TRAPAN MORS, GURE ZMERILI.

Botuar me 15/10/2018

SHITEN PAISJE PER DYQAN MISHI: DHOME FRIGORIFERIKE, 1.30X1.30X2.10M LARTESI,

Frigorifer Reklamues 3m i gjate. Paisje Italiane. Çmimi per te dyja

Botuar me 15/10/2018
25.000 leke

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE,

Frigorifer mishi kolon 70.000 leke. Frigorifer akullore 25.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. 6m rafte Italiane 4000 leke/secila. Frigorifer banak, 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues, me xham, 2.5m. 120.000 leke. Frigorifer freskues inoksi me lavapjate per lokal.

Botuar me 14/10/2018
70.000 leke

SHITET FURRE-BUKE

Gjendja: e mire, E markes Bongard elektrike, e lehte ne perdorim. Shitet bashke me pajisje shtese, Elbasan

Botuar me 13/10/2018
7.500,00 euro

MATRAPIK

Makita 750 vat

Botuar me 12/10/2018
20.000 leke