Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAISJET E NJE LOKALI

Tavolina me karrige, 4 kolltuqe me gjithe tavoline, sobe gatimi me gaz, lavastovilje. Ne gjendje te mire

Botuar me 17/10/2018
200.000 leke

SHITET SHARRE KARREL

3 fazor, e pershtatshme per mobileri, 3.6m I gjate, me gjithe aspirator, aktualisht ne gjendje pune, shitet per arsye emigrimi.

Botuar me 17/10/2018
350.000 leke

OKAZION!! SHITEN PAISJE PARUKERIE!

Komplet bashke me mobilje, poltrona, pasqyra, tavolina karrike ne gjendje te shkelqyer. Shiten per arsye mbyllje biznesi. Cmimi i diskutueshem, Afer Kristal II

Botuar me 17/10/2018

LAVATEST

Gjendja: shume e mire, me tapiceri lekure ngjyre venge dhe kafe, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,Rr. ”Sami Frasheri” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar me 17/10/2018
28.000 leke

POLTRON

Gjendja: shume e mire, per qender estetike, parukerie. Material lekure ngjyre e zeze., E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,Rr. ”Sami Frasheri” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar me 17/10/2018
11.000 leke

SHITET LINJE KAFEJE E KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAISJET,

Ne gjendje te mire pune. 25.000 leke. Frigorifer banak freskues lart dhe ngrires poshte 30.000 leke. Zgare me qymyr, e kompletuar me ventilator, kape dhe tuba, fernele me gaz

Botuar me 17/10/2018
50.000 leke

SHITEN KARRIGE DHE TAVOLINA LOKALI

Gjendja: shume e mire, 9 komplete (te Almehos), Tirane, prane Kopshtit Zoologjik

Botuar me 16/10/2018
80.000 leke

PAISJE FAST FOOD-I

Gjendja: shume e mire, ne gjendje te mire. Hell, Fritez, tostier, aspirator, kapa

Botuar me 16/10/2018
180.000 leke

SHITEN PAISJE DYQANI

Tiranë | 150.000 Leke

Frigorifer banak 60000 lek,frigorifer kollon 15000 leke, frigorifer pasticerie banak 50000 lek, frigorifer ngrires 1000 leke, katabrik akullore 80.000 l, frigorifer akullore 1 cop

Botuar me 16/10/2018
25.000 leke