Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAJISJET E NJE PARUKERIE

Pasqyre e madhe 3 cope 54000leke, poltrona 3 cope 54000leke, lavatest 2 cope 67000leke, karrel 2 cope 14000leke, krevat estetike 24500 leke, aparat, avulli 10500leke, tavoline manikyri

Botuar më 19/03/2019
7.000 leke

BILARDO

Ne gjendje te mire

Botuar më 18/03/2019
70.000 leke

KERKOJ TE BLEJ

Paisje lokali dhe restoranti, si karrige tavolina etj

Botuar më 18/03/2019

SHITEN TAVOLINA KARRIGE

Gjendja: e mire, druri, shume pak te perdorura, ngjyre kremi, Rruga Don Bosko, prane Vizion Plus. Cmimi per komplet

Botuar më 18/03/2019
16.000 leke

SHITET PJEKSE KAFE

E ardhur nga Greqia, shume e perdorur. Shitet per arsye mos perdorimi, Kavaj

Botuar më 18/03/2019
2.000,00 euro

SHITET GJENERATOR

Einhell. Shume pak i perdorur. Me benzine. Prodhim Gjerman

Botuar më 18/03/2019
25.000 leke

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE, RAFTE MARKETI E DYQANI 20M, 6.000 LEKE/M,

Frigorifer mishi kolon 70.000 leke. Frigorifer akullore 25.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. 6m rafte Italiane 4000 leke/secila. Frigorifer banak, 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues, me xham, 2.5m. 120.000 leke. Frigorifer freskues inoksi me lavapjate per lokal.

Botuar më 18/03/2019
70.000 leke

SHITET BANAK REKLAMUES

Gjendja: shume e mire, per dyqan, Rr. Ali Demi

Botuar më 18/03/2019
25.000 leke

TAVOLINE ZYRE

Gjendja: shume e mire, Material mdf e plastikuar, ngjyre druri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 18/03/2019
8.000 leke

DHOMA FRIGORIFERIE (KONTENIER)

Gjendja: shume e mire, E pershtashme per te gjitha hapsirat. E perdorur per tregtine e bulmetit dhe fruta perime. konsumi maksimal mujor 60-6500lek/muaj. permasat 6x2.8 x2 lartesia, Tirane, Autostrada Tirane-Durres 2, prane Delta home

Botuar më 18/03/2019
1.500,00 euro