Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAISJET E NJE KENDI LOJERASH

Nje dyshek me ajer me permasa 4x4, ne forme katrore, suste me permasa 3x3, rreshqitese 2.20 e larte bashke me nje shtepi prej lodre, tunel ne forme krimbi dhe nje lisharese,, tapet i gomuar + bordura mbrojtese dhe gardh rrethues. Adresa: Ish Parku i Autobuzave

Botuar më 11/12/2019
4.000,00 euro

SHITEN TAVOLINA DHE KARRIKE

Marka Nova. Karriket 35 E dhe

Botuar më 10/12/2019
55 leke

5 KOMPLETE KOLLTUQESH

2-sh+ tavolina, 15.000 Leke total. Aspirator i brendshem, me tuba

Botuar më 10/12/2019
30.000 leke

SHES DHOME FRIGORIFERIKE

Gjendja: shume e mire, ngrirje+ftohje. 8 m x 2.5 m x 2.8 m, motor CARRIER, pult komandimi , panel te brendshem te levizshem me shina per ndarje sipas deshires ne dy ambjente te pavavarura nga njeri tjet, Shkozet , Durres

Botuar më 09/12/2019
10.000,00 euro

SHITEN PAJISJE PER PARUKERI

Gjendja: shume e mire, si: poltron, pasqyre, lavatest, bolier, krevat estetike, tavoline per thonjte, rafte, divan etj. Shiten per arsye emigrimi, Rruga "Sabri Preveza", Astir

Botuar më 07/12/2019
120.000 leke

MULLI BLUARJE ME GUR,

3 fazor, per bluarje misri dhe gruri. Prodhon miell buke dhe per blektori. Ne gjendje shume te mire pune

Botuar më 07/12/2019
1.000,00 euro

SHITEN 2 MAKINERI PIGMENTE BOJRASH

Dhe 1 makineri per perzjereje boje.

Botuar më 06/12/2019
1.200,00 euro
)