Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET, TRAPANO, MATRAPIK JVC

I paperdorur, ne kuti Aeg, 800w, kompresore 50 C cmimi 23.000 leke, gjendje shume te mire pune. Shitet sharre disk dore per marangoz, i ri i pahapur. 10.000 leke. Kompresor 50cc.

Botuar më 22/05/2019
10.000 leke

SHITEN RAFTE BUKE

3 rafte, ne gjendje te mire

Botuar më 21/05/2019
30.000 leke

SHITEN SKAFALATURA INDUSTRIALE PER MAGAZINIM / PJES KEMBIMI

Kontaktoni ne Telefon, Whatsup ose Viber. Jo afarista vetem persona qe realisht duan te blejne

Botuar më 21/05/2019

SHITEN SKAFALATURA INDUSTRIALE PER MAGAZINIM, PJES KEMBIMI

Per informacion me te detajuar kontaktoni ne Telefon, Whatsup ose Viber. Jo afarista vetem persona qe realisht duan te blejne

Botuar më 21/05/2019

SHARRE SHIRIT

Gjendja: e mire, 2.5m e larte, ultra e fuqishme, me bango dhe skuader, Durres

Botuar më 21/05/2019
2.500,00 euro

SHITEN SHEZLLONE

Me drru ahu te rinj

Botuar më 21/05/2019
6.500 leke

LINJE PAKETIMI CAJ DHE BIME MEDICINALE NE BUSTINE

Gjendja: shume e mire, dhe materiale shtes, 2 mullinj Italian me 4 krera, dimension grirjeje, Kombinat Tirane

Botuar më 20/05/2019
16.000,00 euro

KREVAT ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, material lekure dhe strukture hekuri, i pershtatshem per depilime, masazhe etj, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/05/2019
14.000 leke

OKAZION!!! SHITEN PAISJE

Te nje linje pjekje te kafes turke, 250.000 leke zgare profesionale me qymyr

Botuar më 20/05/2019
25.000 leke

SHITET REPART ZDRUKTHTARIE,

Prese, karel, plan groses, trapano. Ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 20/05/2019
10.000,00 euro