Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAJISJE PER FAST FOOD PICERI

Gjendja: shume e mire, furre per pica 2 kateshe me korent, 50000leke, tostier, friteze me gaz 12L, 30000leke, dhome frigoriferike ngrirese 110x110 1000euro, brumatrice 15kg, 21 Dhjetori

Botuar më 26/05/2018
60.000 leke

PAISJE LOKALI

Gjendja: shume e mire, frigorifer kollon , nje mulli kafeje, trefazor dhe kater tavolina me karrige per ambient te brendshem, TIRANE

Botuar më 25/05/2018
80.000 leke

THARESE

Gjendja: shume e mire, FLOKESH, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 25/05/2018
1.500 leke

KARELE

Gjendja: e mire, E BARDHE ME 3 NDARJE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 25/05/2018
2.000 leke

LAVATEST

Gjendja: shume e mire, I ZI ME TE BARDHE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 25/05/2018
22.000 leke

KREVAT

Gjendja: shume e mire, ESTETIKE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 25/05/2018
17.000 leke

MAKINERI INOKSI

Gjendja: shume e mire, per pastrim, qerim, prerje, amballazhim per patate te fresket per skuqje dhe furre + aparat per amballazh me vakum dhe gaz inert, Durres

Botuar më 25/05/2018
20.000,00 euro

OKAZION!SHITEN PAISJE LOKALI ME CMIM TE ARSYESHEM

Ne gjendje te mire. Shiten per arsye emigrimi (tavolina, kolltuqe, frigorifere, banak 5 fletesh, makineri akulli e madhe, aksesore te tjere), Rruga e Kavajes, ngjitur me qendren Globe

Botuar më 25/05/2018

SHITEN PAJISJET E NJE FAST-FOODI

Karrike tavolina, gjiro e mishit, Tirane

Botuar më 25/05/2018
200.000 leke