Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAISJE

Gjendja: shume e mire, shiten paisjet e nje lokali frigorifer kollone vitrine dhe kuzhine, 7 komplete tavolinash me karriget, banak, Prane Kompeksit Dinamo

Botuar më 21/10/2020

SHITEN KOMPLETE TAVOLINA DHE KARRIGE ME SUPER CMIM!

Gjendja: shume e mire, italiane, 30 karrige dhe 8 tavolina, material druri, kembe inoxi. cmim i diskutueshem, Tek 21 Dhjetori

Botuar më 20/10/2020

SHITEN TE GJITHA PAISJET E NJE FURRI BUKE, TE KOMPLETUARA

Me te gjitha paisjet dhe aksesoret perkatese, furra, tava, banak, etj. Ne gjendje shume te mire pune. Shiten per mbyllje aktiviteti., ose jepen me qera 700 Euro me nje dyqan 200m. Çmimi shitjes

Botuar më 20/10/2020
13.000,00 euro

SHITET SISTEM QENDROR NGROHJE FTOHJE ME CHILLER

Per hapsire deri ne 150 metra , i markes A ermec , chilleri kryesor dhe 4 kondicioner + sistem tualeti , cmimi 15000 leke i diskutueshem

Botuar më 20/10/2020

SHITEN PAISJET E NJE FURRE BUKE/PASTIÇERI,

Ne gjendje te mire pune. Te kompletuara me te gjitha paisjet dhe aksesoret perkates.

Botuar më 19/10/2020

MAKINERI PER PRODHIM PETE BYREKU,

Bakllava, pica, e kompletuar, ne gjendje pune. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 19/10/2020
5.500,00 euro

SHITET TORNO NE GJENDJE TE MIRE PUNE TIPO KRASNI C 620 KAPJA E MATERIALIT 400, 600 MM

Gjatesia eshtratit er pune 1 m e 600 cmpesha tornos 2 ton e gjys bashke me paisjet edhe e gjitha atricatura, Cmimi 350000, Tirane

Botuar më 17/10/2020

SHITET BRUMATRICE

Gjendja: e mire, prerese buke, elektromotorr 3 fazor, Allias

Botuar më 17/10/2020
90.000 leke

KREVAT GJINEKOLOGJIK

Gjendja: e mire, me tapiceri lekure ngjyre pana, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 16/10/2020
25.600 leke
)