Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

OKAZION!!! SHITET LINJE-PRODHIM SALLAM-PROSHUTE

Gjendja: shume e mire, ka fure me programator digital, kuter, brumatrice, makine grir...

Botuar më 29/05/2020
17.000,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE SALLONI BUKURIE 2 PASQYRA BASHKE ME MBAJTESEN E PRODUKTEVE

2 poltrona, 1 lavatest, kase, 1 karrele levizese per mbajtjen e produkteve, 1 divan ...

Botuar më 26/05/2020
2.000,00 euro

OKAZION!!! SHITET LINJE-PRODHIM SALLAM-PROSHUTE

Gjendja: shume e mire, ka fure me programator digital, kuter, brumatrice, makine grirese, makineri mbushes hidraulik, makineri paketuese vakumi, paketuese vasketash, sharre mishi, klipatrice, kompresor, Elbasan

Botuar më 29/05/2020
17.000,00 euro

BANAK LOKALI

Gjendja: shume e mire, me lavapjate, 252 cm i gjate, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.Sami Frasheri, 50m mbi shkollen P.Nini.Luarasi

Botuar më 29/05/2020
17.600 leke

BANAK LOKALI

Gjendja: shume e mire, material melamine, 260cm i gjate, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.Sami Frasheri, 50m mbi shkollen P.Nini.Luarasi

Botuar më 29/05/2020
14.400 leke

SHITEN PAISJET E NJE BIZNESI FAST FOOD

Te gjitha paisjet e kompletuara. Ne gjendje te mire pune

Botuar më 29/05/2020
300.000 leke

KREVAT ESTETIKE

Gjendja: e re, me strukture druri dhe tapiceri lekure, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 29/05/2020
25.000 leke

KARRIGE ZYRE

Gjendja: e re, material lekure, me piston dhe rrotullim, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 29/05/2020
17.000 leke

TAVOLINE LOKALI

Gjendja: shume e mire, Material druri, te pershtatshem per bar, birrari, etj, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 29/05/2020
2.800 leke

TIRANE, SHES MAKINERI SHTYPSHKRONJE TË NDRYSHME!

Gjendja: shume e mire, Makineri shtypi e madhe - 8'000 EuroMakineri shtypi e vogël Heldenbergm frigoriferike - 15'000 EuroThika - 4'000 EuroMakineri plastifikimi - 3'000 EuroMakineri formash - 1'500, Tirane

Botuar më 28/05/2020

SHES DHOME FRIGORIFERIKE

Gjendja: shume e mire, me pult komandimi , freski dhe ngrirje deri -27 grade , panel i levizshem me shina per ndarje ne dy ambjente , elektromotor Carrier, permasa 8m x 2.5m x 2.8m,, Shkozet , Durres

Botuar më 28/05/2020
7.000,00 euro

SHITET TAVOLINE PROFESIONALE

Gjendja: e re, 160cm x 80cm ngjyre kafe dhe te zeze bashke me karrige/poltrone te re, lekure e zeze, te paperdorur per arsye te Covid 19 dhe 2karrige.Foto wapp, Tirane

Botuar më 28/05/2020
300,00 euro
)