Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET DHOMA THARJE DHE BRUMATRICE

Bashke me karelat e saj. Cmimi 13.000 Euro mund te kembehet me toke ose me makine. Sh...

Botuar më 16/07/2019

SHITEN PAJISJE PER FURRE BUKE ME CMIM OKAZION!

Furre pjekje / 98 buke, brumatrice, prerese buke, rafte buke, frigorifer pasticerie, banake punimi, tava, karroca, frigorifer kollon, dhome fermentimi etj

Botuar më 22/07/2019
600.000 leke

LAVATEST

Shume pak i perdorur. Ngjyre e zeze

Botuar më 22/07/2019
28.000 leke

SHITEN PAISJE

Gjendja: shume e mire, shiten paisjet e nje lokali frigorifer kollone vitrine dhe kuzhine, 7 komplete tavolinash me karriget, banak, Prane Kompeksit Dinamo

Botuar më 22/07/2019

SHITEN PAJISJET E NJE KLINIKE DENTARE

Gjendja: e mire, shitet poltroni kinez ne gjendje shume te mire i blere 4500 € dhe autoklava gjermane bashke me 2 tavolina pune lexues grafie plastifikues, tirane rruga do bosko perballe vizion plus

Botuar më 22/07/2019
2.000,00 euro

LETER E STAMPUAR PER BUSTINA SHEQERI PER KAFE

Gjendja: shume e mire, Nxjerr ne shitje leter te stampuar me logo, per prodhim bustina sheqeri per kafe, 51 cm e gjere ne rrulona 50 kg, Tirane

Botuar më 22/07/2019
350 leke

SHITEN PAJISJE PASTRIMI KIMIK

Gjendja: shume e mire, si Seko, Tharese e madhe profesionale, Hekur profesional dhe plastifikuese, Tirane , Pallati me Shigjeta

Botuar më 20/07/2019
8.000,00 euro

PAISJE PER SERVIS MAKINASH

Gjendja: e mire, Shitet biznesi ose paisjet per servis makinash, per arsye largimi nga shqiperia , klientele e rregullt me 2 ura ne gjendje te mire,kompresor , saldatrice, prese krika etj, Tirane,Uanaza e re , Rr Loni Ligori

Botuar më 20/07/2019
5.000,00 euro

SHITEN 2 FABRIKA, TOTALISHT TE KOMPLETUARA ME TE GJITHA PAISJET DHE AKSESORET PERKATES.

Te mirembajtura., Adresa: Nikel dhe Lushnje. Çmimi per secilen

Botuar më 20/07/2019
20.000,00 euro

RAPORTOR DIXHITAL

Gjendja: shume e mire, percakton kende te brendshme dhe te jashtme.Vepron ne mes 0 ° dhe 180 ° Ekran i madh LCD dixhital eshte i qarte dhe i lehte per tu lexuar. Pajisur me teh alumini, FIER

Botuar më 19/07/2019
100,00 euro

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, 5 procese, gonjaster 3.2m, 2disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir, torno druri, aspirator, ventilator, 2 kompresor 2 dhe 3 fazor, trapan vertikal, sharr per kende, Fier

Botuar më 19/07/2019
1.600.000 leke