Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PER MBYLLJE BIZNESI PER ARSYE SHENDETESORE MAKINERI METALPRERESE

TORNO KINEZE, DIAMETRI 400, GJATESIA 2M. FREZE GJERMANE. STOKATRICE POLAKE. Shiten vetem makinerite 1 milion leke (te reja)., Te gjitha makinerite jane te kompletuara me atresature perkatese. Ne gjendje te mire teknike. Shiten total bashke me materialet

Botuar më 19/02/2019
1.200.000 leke

SHITET AGREGATE TE NJE DHOME FRIGORIFERIKE

Tiranë | 25.000 Leke

Grupi i motorrit kopelang 5.5 kv fryres me 5 ventilator paneli komandimi dhe dere frigoriferike jane edhe me prove, mbrapa pallatit me shigjeta

Botuar më 19/02/2019
150.000 leke

BANAK EKSPOZITOR

Gjendja: shume e mire, NGJYRE BIZELE MDF. I PERSHTATSHEM PER DYQANE CELULARESH, KANCELERI ETJ, E GJENI TEK SHTEPIA OFERTAVE 1, RR. SAMI FRASHERI, 50M MBI SHKOLLEN ”P.NINI.LUARASI”

Botuar më 19/02/2019
7.000 leke

DHOMA FRIGORIFERIE (KONTENIER)

Gjendja: shume e mire, Ne gjendje shume te mire.E pershtashme per te gjitha hapsirat.E perdorur per tregtine e bulmetit dhe fruta perime.konsumi maksimal mujor 60-6500lek/muaj.permasat 6x2.8 x2lartesia, Tirane,Autostrada Tirane-Durres 2,prane Delta home

Botuar më 18/02/2019
2.200,00 euro

SHITEN 68 KARRIGE

Stil industrial, shume pak te perdorura. Ne gjendje perfekte. Cmimi per cope

Botuar më 18/02/2019
5.500 leke

POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, shitet bashke me paisjet dentare, Përballe me ish ekspoziten Shqipëria sot

Botuar më 18/02/2019
2.000,00 euro

SHITEN PAJISJE PER FAST FOOD PICERI

Gjendja: shume e mire, brumatrice, 3 fazore, 20kg 50000lek, krepiere 40cm, me gaz 25.000lek, furre pice, 6 pica, 3 fazore 50.000lek, grirese djathi per djeth pice 5000lek. Friteze 3 fazore 3000lek etj, 21 Dhjetori

Botuar më 18/02/2019
20.000 leke

SHITEN PAJISJE PARUKERIE

Gjendja: shume e mire, Shiten pajisje parukerie, vetem 5 muaj te perdorura, Rruga Lidhja e Prizrenit

Botuar më 18/02/2019
150.000 leke