Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET MAKINERI PER PRODHIMIN E LETRES HIGJIENIKE DHE TE KUZHINES,

E kompletuar me te gjita paisjet dhe aksesoret perkatese

Botuar më 15/07/2018
550.000 leke

SHITEN PAISJE PASTIÇERIE: 2 FRIGORIFER FRESKUES BANAK,

1 Frigorifer Banak Akullore, 4 Frigorifer Kolon Ngrires dhe Freskues, Furre me Gaz dhe Korent, Brumatriçe. Shiten bashke ose me vehte.

Botuar më 15/07/2018

NDERMARJA NDERTIM VILA SHPK SHET LINJE PER THARJEN E KOMBULLAVE KAPACITETI 400 KG/24H PERBEHET NGA: -DY FURRA ELEKTRIKE -MAKINE PER LARJE -1 MAKINE PER HEQJEN E BERTHAMAVE (NE MENYRE ELEKTRIKE) -3 PAISJE PER HEQJEN E BERTHAMAVE MANUALE -3 PESHORE ELEKTRO

-4 Tavolina inox -80 Tava inox-80 Arka plastike-Furgon Reno Trafik, 800 kgMund tju ndihmojme ne montimin e linjes. Siperfaqja qe kerkon linja eshte rreth 50m², Shitet me cmim okazion

Botuar më 15/07/2018
13.000,00 euro

KREVAT ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, ME PISTON, NGJ KAFE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 14/07/2018
30.000 leke

SHITET PAISJET E NJE RESTORANT

Zgare me grill dhe me hell, tavolina druri me stola. Impjant gazi i kompletuar, friteze profesionale e madhe, makineri birre, ene kuzhine

Botuar më 14/07/2018
150.000 leke

SHITEN FRIGORIFER: BANAK FRESKUES EKONOMIK, PROFESIONAL

Per dyqan mishi dhe bulmeti, permasat 2.5m, çmimi 160.000 leke

Botuar më 14/07/2018

SHITEN PAISJET NJE BAR KAFE, NJE VIT TE PERDORURA, 3 CADRA ME PERMASA 3.5X3.5M, NGJYRA E BARDHE. SECILA 10.000 LEKE.

Tende dielli me permasa 5mx3.5m. 25.000 leke. Tv 32’. 12.000 leke. Ngrohese 2 cop. 3500 lek. Vazo me lule 10 cop. 7000 leke total

Botuar më 14/07/2018

SHITET AGREGATE TE NJE DHOME FRIGORIFERIKE

Tiranë | 25.000 Leke

Grupi i motorrit kopelang 5.5 kv fryres me 5 ventilator paneli komandimi dhe dere frigoriferike jane edhe me prove, mbrapa pallatit me shigjeta

Botuar më 13/07/2018
150.000 leke

SHITEN PAISJE PASTIÇERIE, TAVOLINA MERMERI, BRUMATRIÇE 60KG, MIKSER 20KG ME 3 PROCESE,

Furre me gaz per 20 tava njeheresh, furnele e madhe me gaz, 110 tava bakllavaje, 25 tava amaretash+aksesor te tjera te punishtes, 1 frigorifer akulloreje., Rr. "Ferit Xhajko", prane restorant Durresit.

Botuar më 13/07/2018
600.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE QENDRE INTERNETI

Gjendja: shume e mire, kompjutera,fotokopje,printer,skaner,inverter,tavolina,karrige,te gjitha ne gjendje pune, Prane Rr "Myslym Shyri",Tirane

Botuar më 13/07/2018