Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAISJET E NJE PARUKERIE ME SUPER CMIM!

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Paisje dyqanesh
Shiten paisjet e nje parukerie me super cmim!
Përshkrim

2 poltrona Versave,2 pasqyra +mbajtese makeup(stil antik)raft bojerash,karel parukerie dhe estetike,lavatest, ulese per pritjen e klienteve me vend per mbajtje revistash, recepsion, Te gjitha paisjet me porosi. Shiten me cmim okazion per arsye emigrmi


Botuar më 20/11/2021

Telefon
)