Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

SHITET FRIGORIFER BANAK

Freskues, 4.5x1.2m.

Botuar më 10/12/2018
1.000,00 euro

SHITET AGREGATE TE NJE DHOME FRIGORIFERIKE

Tiranë | 25.000 Leke

Grupi i motorrit kopelang 5.5 kv fryres me 5 ventilator paneli komandimi dhe dere frigoriferike jane edhe me prove, mbrapa pallatit me shigjeta

Botuar më 18/12/2018
150.000 leke

BANAK PER LOKAL

Me gjatesi 3.45m, i hapur, pa frigorifer, i veshur me mobilje, me syrtar dhe lavaman, me vend ekspresi

Botuar më 18/12/2018
60.000 leke

SHITET PROJEKTOR

I markes Epson. EB-S02H. Ne gjendje te mire

Botuar më 18/12/2018
250,00 euro

SHITET 3 NGROHESE

Me korent per lokal, 1.900 wat, Tirane

Botuar më 18/12/2018
4.500 leke

SHITEN PAISJET E NJE PICERIE

Furre pice, banko, ftiteze zgare, pajisje ndihmese etj, Unaza e re

Botuar më 18/12/2018
300.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE DYQANI

Frigorifer banak, Frigorifer mural, rafte metalike per fruta perime, tavoline puneCmimi i diskutueshem

Botuar më 18/12/2018

SHITET FRIGORIFER

Kollon Freskues

Botuar më 17/12/2018
10.000 leke

SHES POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, Poltroni bashke me paisjet dentare, Përball me ish ekspoziten shqipëria sot

Botuar më 17/12/2018
2.000,00 euro/muaj

SHITET FRIGORIFER PASTIÇERIE 80.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON PASTIÇERIE 60.000 LEKE. FRIGORIFER KOLON 15.000 LEKE. FRIGORIFER LULESH 80.000 LEKE,

Frigorifer mishi kolon 70.000 leke. Frigorifer akullore 25.000 leke. Reklamues Byreku 10.000 leke. Makine akullore 70.000 leke. 6m rafte Italiane 4000 leke/secila. Frigorifer banak, 2m, freskues 80.000 leke. Frigorifer banak 3m freskues 60.000 leke. Frigorifer banak freskues, me xham, 2.5m. 120.000 leke. Frigorifer freskues inoksi me lavapjate per lokal.

Botuar më 17/12/2018
70.000 leke