Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

PAJISJE PER MARKET

Rafte metalik 8.5m; frigorifer banak freskues 2.5m, 1 muaj i perdorur, me 1 vit garanci; frigorifer kollone, peshore elektronike, shiten per arsye mbyllje aktiviteti, Ndodhen ne Durres

Botuar më 23/07/2018

SHITEN 2 TAVOLINA

Per 6 persona te perdorura, dru, ngjyre e zeze me kembe metali, Tirane

Botuar më 23/07/2018
1.000 leke

SHITEN 2 KARRIKE NE FORME STOLI

Gjendja: shume e mire, hekuri (cift me sfungjer), dhe nje tavoline per verande. Shiten per arsye se kane mbetur te fundit, Tirane

Botuar më 23/07/2018
5.000 leke

SHITET FURRE BUKE

E kompletuar totalisht me kushte bashkohore, brumatrice inoks, 120liter, prerese buke, 3 karroca buke me 150 tava buke.

Botuar më 23/07/2018
11.000,00 euro

SHITEN 7 BILARDO

Te Fushkrujes. Shiten per arsye emigracioni. Cmimi per cop

Botuar më 23/07/2018
50.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE RESTORANTI

Pjanur me dy gaz dhe dy korrent, furre e pjanurit, 4 komplete tavolina druri per ambient te brendshem, vetem 3 muaj te perdorura.

Botuar më 23/07/2018
60.000 leke

SHITET ÇADËR E RE

Gjendja: e re, ngjyrë jeshile, me logo, me përmasa 3x3, me bazament, e përshtatshme për lokale, dyqane, shtëpi etj, Tiranë

Botuar më 23/07/2018
13.000 leke

SHITEN PAISJET E NJE BAR KAFE, I KOMPLETUAR TOTALISHT, NE GJENDJE SHUME TE MIRE

Kolltuqe, tavolina, karrike te brendshme dhe te jashme, frigorifer banak dhe kollon, tv pokazma 51’, 2 kondicioner, tende e jashme 4m me krahe si dhe shume paisje te tjera, Prane Gjykates Apelit

Botuar më 23/07/2018

SET PER THONJ

Gjendja: shume e mire, Shes set te kompletuar per thonj ku perfshihen: furra, freza, parafina, sterilizues, manikyra, manikyra xhel, lima, tipsa, penela etj., Shkoder

Botuar më 22/07/2018
35.000 leke