Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAISJE SDRUKTHTARIE

Plan groses gjerman plus pres per dyer tamburato ne gjendje shume te mire pune vetem per 200 mije lek te reja

Botuar më 12/07/2020

SHITEN PAISJET E NJE RESTORANTI APARAT SERBETO. 70.000 LEKE, 20 KARRIKE ME SKELET ALUMINI ME NDENJESE COPE.1000 LEKE COPA,

6 tavolina restoranti 80x120. 2000 leke copa, 30 cope karrike druri Italiane. 1000 leke/copa, Bulitor makaronash 90.000 leke. Shitet dhe kondicioneri i lokalit 24 Btu 20.000 leke, tende dielli e varur 7m e gjate dhe 3.5 e gjere me cmim

Botuar më 11/07/2020
40.000 leke

SHITEN PAISJE

Gjendja: shume e mire, shiten paisjet e nje lokali frigorifer kollone vitrine dhe kuzhine, 7 komplete tavolinash me karriget, banak, Prane Kompeksit Dinamo

Botuar më 11/07/2020

TAVOLINE ZYRE

Gjendja: shume e mire, me strukture metalike dhe syprine druri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 11/07/2020
8.000 leke

TAVOLINE ZYRE

Gjendja: shume e mire, ngjyre venge, me kembe metalike, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 11/07/2020
9.600 leke

RAFT ZYRE

Gjendja: shume e mire, me 2 kanata xhami, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 11/07/2020
7.200 leke

FURRE PROFESIONALE

Gjendja: shume e mire, me gaz per lokale, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.Sami Frasheri, 50m mbi shkollen P.Nini.Luarasi

Botuar më 11/07/2020
12.000 leke

SHITEN TRE BILARDO GARLANDO ITALIANE

Ne gjendje te mire,, e kompletuar me ndricuesa. 1000 E secila

Botuar më 10/07/2020

SHITET MAKINE PER KOKOSHKA ME KORENT,

Pothuajse e re, me korent. (makinerija eshte me rrota)

Botuar më 10/07/2020
80.000 leke

FRIGORIFER FRESKUES

Gjendja: shume e mire, me 3 dyer me shine. Aktualisht perdoret si frigorifer per lule. Permasat: 220 cm (gjeresia) 200 cm (lartesia) 77 cm (thellesia). Ndricim shume i mire, Rruga Teodor Keko,Unaza e Re.

Botuar më 10/07/2020
2.200.000 leke
)