Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET MAKINE AKULLORE

Me 3 leva, monofaze, ne gjendje te mire pune.

Botuar më 24/04/2019
230.000 leke

SHITEN PAISJE

Frigorifer ngrires 2 cope 40.000leke, zgare me gure vullkanik 80.000lek, 15.000leke, grirese mishi 32, tre fazore 80.000lek, brumatrice 75 kg etj

Botuar më 24/04/2019
80.000 leke

SET KOLLTUKESH LOKALI

Gjendja: shume e mire, me tavoline te perfshire ne cmim, material lekure dhe cope. Kemi sasi te disponueshme., e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 24/04/2019
10.000 leke

SHITET URE PER SERVIS MOTORRASH

Ne gjendje te mire, e ardhur nga Greqia.

Botuar më 24/04/2019
100.000 leke

DURRES, SHITEN KOMPLET PAJISJET E NJE PASTICERIE

Gjendja: shume e mire, si: frigorifer banak, frigorifer kollone, furre, mixer. katabrik akulloreje, banak per akullore, 4 komplete tavolinash me 4 karrige etj. Shiten bashke ose vec e vec

Botuar më 24/04/2019

SHITEN PER ARSYE EMIGRIMI BIZNESI I NJE DYQANI LULESH 8000 EURO DHE PAISJE PICERIE 4500 EURO PAK TE PERDORURA, LINJA E FUNDIT ITALIANE 4500 EURO

Biznesi eshte me pune dhe klientele te ngritur, i kompletuar me te gjitha paisjet,me mall, frgorifera, etj,, Blv. "Bajam Curri", perballe Ministrise se Jashtme, ne rruge kryesore.

Botuar më 24/04/2019

KATABRIKE AKULLORE

Gjendja: shume e mire, e perdorur, me 3 leva, e vitit 2011, me pompa, Shkoder

Botuar më 23/04/2019
7.000,00 euro

POLTRON DENTAR

ne hyrje te tregut te Madh tek Posta | 45 M2 | 100 Euro

Gjendja: e mire, shitet bashke me pajisjet dentare, Përballe me ish ekspoziten Shqipëria sot

Botuar më 23/04/2019
2.000,00 euro

SHITET BANAK INOKSI

2.5m. i pershtatshem per lokal ose restorant

Botuar më 23/04/2019
500,00 euro

SHITEN PAJISJE BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, tavolina dhe karrike druri te reja, Rruga Don Bosko prane Vizion+. Kompleti

Botuar më 23/04/2019
15.000 leke