Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAJISJET E NJE BIZNESI CELULARESH

Gjendja: shume e mire, banak, vitrina, aksesore per celulare te ndryeshem., Tirane

Botuar më 12/11/2019
400.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE PARUKERIE

Lavatest, krevat depilimi, 2 pasqyra me kornize te kuqe me te zeze, divan lekure, dollap me xham, sergjen bardhe e zi, tavoline te perdorura, Tirane

Botuar më 11/11/2019
100.000 leke

SHITEN APARATURA FIZIOTERAPIE/MJEKESI ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, Te teknologjise se fundit, inovative me aplikime te kompjuterizuar, te pajisura me certifikim ISO 2016. Te perdorura shuime pak, TIRANE

Botuar më 11/11/2019
9.900,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE DYQANI

Veshje kepuce, manekine, rafte, helle inoksi, kepuce meshkuj femra, veshje, canta, aksesore. Shiten per arsye mbyllje aktiviteti. Jane teper Cilesore dhe me cmime konkuruese

Botuar më 11/11/2019

SHITET, TRAPANO, MATRAPIK JVC

I paperdorur, ne kuti Aeg, 800w, kompresore 50 C cmimi 23.000 leke, gjendje shume te mire pune. Shitet sharre disk dore per marangoz, i ri i pahapur, frigorifer i vogel 7000 leke

Botuar më 11/11/2019

SHITET KREVAT DEPILIMI PORTATIV VALIXHE

Ne qese e pa hapur. Blere 20.000 leke dhe shitet 15.000 leke i diskutueshem

Botuar më 11/11/2019

SHESIM RROBA TË PËRDORURA FRANCEZE ME KG

Gjendja: shume e mire, për femra e meshkuj. Cilësia e parë të kaluara në pastrim kimikë dhe të disifektuara. Malli është nga dyqanet e shtrenjta të rrobave në FR, Tirane-Rruga Reshit Petrela

Botuar më 11/11/2019
1.000 leke

SONDE PORTATIVE

Per gurore, deri ne thellesi 20m

Botuar më 11/11/2019
4.500,00 euro

SHITEN RAFTET E NJE DYQANI

Materiale ndertimi. Ne gjendje te mire

Botuar më 11/11/2019
200.000 leke
)