Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN 2 KARRIKE NE FORME STOLI

Gjendja: shume e mire, hekuri (cift me sfungjer), dhe nje tavoline per verande. Shiten per arsye se kane mbetur te fundit, Tirane

Botuar më 21/08/2018
5.000 leke

LAVATEST

Gjendja: shume e mire, PORCELANI DHE LEKURE NGJYRE KAFE, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,rr”Sami Frasheri”Cel:0682057078,042239303 - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 21/08/2018
45.000 leke

POLTRON

Gjendja: shume e mire, PARUKERIE NGJYRE KAFE, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,rr”Sami Frasheri”Cel:0682057078,042239303 - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 21/08/2018
25.000 leke

SHITET AGREGATE TE NJE DHOME FRIGORIFERIKE

Tiranë | 25.000 Leke

Grupi i motorrit kopelang 5.5 kv fryres me 5 ventilator paneli komandimi dhe dere frigoriferike jane edhe me prove, mbrapa pallatit me shigjeta

Botuar më 21/08/2018
150.000 leke

SHITEN

Gjendja: shume e mire, 4 komplete tavolina (4 tavolina dhe 16 karrige) 20.000 leke

Botuar më 21/08/2018
20.000 leke

SHITEN PAISJE DYQANI

Tiranë | 150.000 Leke

Frigorifer banak 60000 lek, frigorifer kollon 15000 leke, frigorifer pasticerie banak 50000 lek, frigorifer ngrires 1000 leke, katabrik akullore 80.000 l, frigorifer akullore 1 cop

Botuar më 21/08/2018
25.000 leke

SHITET VINC

Monofaze, 500kg, ne gjendje shume te mire pune

Botuar më 20/08/2018
70.000 leke

POMPE KARBURANTI GJERMANE

Gjendja: e mire, Shes pompe karburanti me 6 pistona, cilesi gjermane., Shkoder

Botuar më 20/08/2018
2.000,00 euro

SHITET KARROCE INVALIDI ME BATERI

Prodhim i vitit 2005, ne gjendje shume te mire, Tirane

Botuar më 20/08/2018
700,00 euro

SHITEN 8 TAVOLINA

Per ambjent te jashtem, pa Karrige. Te ardhura nga Italia. Çmimi per secilen

Botuar më 20/08/2018
70,00 euro