Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

KREVAT ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, ngj pana, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejm...

Botuar më 17/09/2019
20.000 leke

SHITET PAISJE FURRE BUKE

Marka Bongard, Rotor bashke me 2 karrela me kapacitet 90 buke, vite prodhimi 2007. Shume pak e perdorur. Ne gjendje perfekte, Tirane

Botuar më 20/09/2019
6.000,00 euro

FURRE BYREKU

33.000 leke. Makineri per prodhim boze

Botuar më 20/09/2019
1.500.000 leke

POLTRON PARUKERIE

Gjendja: shume e mire, lekure e kuqe dhe pana, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/09/2019
16.000 leke

KREVAT ESTETIKE

Gjendja: e re, me strukture druri dhe tapiceri lekure, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/09/2019
25.000 leke

TAVOLINE LOKALI

Gjendja: shume e mire, Material druri, te pershtatshem per bar, birrari, etj, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/09/2019
3.200 leke

LINJE PAKETIMI CAJ DHE BIME MEDICINALE NE BUSTINE

Gjendja: shume e mire, Makineri paketim caj dhe bime medicinale ne bustine dhe materiale shtese, + 2 mullinj Italian me 4 krera, dimension grirjeje, Kombinat Tirane

Botuar më 20/09/2019
16.000,00 euro

SHITEN PAJISJE PER PARUKERI

Gjendja: shume e mire, Shiten te gjitha pajisjet e nevojshme per parukerine, si: poltron, pasqyre, lavatest, bolier, krevat estetike, tavoline per thonjte, rafte, divan etj. Shiten per arsye emigrimi., Rruga "Sabri Preveza", Unaza e Re

Botuar më 19/09/2019
1.500,00 euro

SHITET MAKINERI

Gjendja: shume e mire, per Pasticeri, e firmes " Decojet by MODECOR". Perdoret per printimin e fotove apo stampimeve te ndryshme mbi flete sheqeri, tirane

Botuar më 19/09/2019
2.400,00 euro

SHITET DEPOZITË

Gjendja: shume e mire, Depozitë INOX 5,000(Pesëmijë) litërshe, me spesor 1.5 mm., E kompletuar me bocaporta, saraçineska, etj. E destinuar për Verë, Raki, Qumësht, Birrë, Lëngje Frutash, Vaj, etj.

Botuar më 19/09/2019
2.000,00 euro