Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DOLLAP 2 KANATA XHAM DHE 2 KANATA MLM

Gjendja: shume e mire, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 16/10/2021
9.500 leke

SHITEN PAISJE PICERIE, TOTALISHT TE KOMPLETUARA, FRIGORIFER BANAK, FURRA, ETJ.

Ne gjendje shume te mire pune., Rr. "Ali Demi", sa kalon shkollen 1 Maji.

Botuar më 15/10/2021
300.000,00 euro

JEPET ME QERA DHOME FRIGORIFERIKE

mbrapa hoteleri Shages | 20 M2 | 350 Euro

Me sip. 20m², 52 meter kub. Ka ambjent dhe jashte frigoriferit ne po te njejtin ambjent 20m², ruan temperaturen 0.2-10 grade. Ambjent i siguruar. Ne cmim perfshihen uje dhe drita, Selite e Vogel, mbrapa mobileri Shages

Botuar më 15/10/2021
380,00 euro

JEPET ME QERA DHOME FRIGORIFERIKE AMBJENT I SIGURUAR. NE CMIM PERFSHIHEN UJE DHE DRITA, SELITE E VOGEL, MBRAPA MOBILERI SHAGES

Me sip. 20m², 52 m kub.Ka ambjent dhe jashte frigoriferit ne po te njejtin ambjent 20m², ruan temperaturen ngrirese -30 grade.

Botuar më 15/10/2021
380,00 euro

KREVAT ESTETIKE

Gjendja: shume e mire, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 15/10/2021
27.000 leke

SHITEN MAKINA QEPESE

Gjendja: shume e mire, Makina industriale lineare me prerje fije Neki,Makina industriale lineare Mutsubishi, Makinë qepse dore familjare, Per me shume info kontaktoni ne nr:

Botuar më 14/10/2021

MANEKIN PLASTIK FEMER

Gjendja: shume e mire, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 13/10/2021
6.000 leke

SHITEN 2 FRIGORIFERE FRESKUES KOLLONE

Gjendja: shume e mire, Frigorifere freskues ne gjendje shume te mire.cmimi 20000 lek sejcili, Tirane

Botuar më 13/10/2021
20.000 leke

PAISJE FAST FOODI

Gjendja: shume e mire, OkazionShiten te gjitha paisjet e fast foodit -Grilli i mishit -Friteze -Zgare -Tostier -Ngrihese Patatesh -Frig Freskues -Frig ngrires -Kapa -Tav Pune -Tav Sherbimi 0685916161, Tiranë

Botuar më 13/10/2021
2.300,00 euro

KLINIKE DENTARE

JEPET ME QERA KLINIKE DENTARE, 40m , ne gjendje pune me te gjitha materialet, Rruga Tefta Tashko, 200 m prane pazarit te ri

Botuar më 13/10/2021
50.000 leke
)