Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION - SHITET PAJISJE FAST FOOD

Gjendja: e mire, Paisje "fast food" te perdorura me garanci! Per foto te paisjeve mund te kontaktoni te nr., Astir

Botuar më 25/10/2021

JEPET ME QERA DHOME FRIGORIFERIKE

mbrapa hoteleri Shages | 20 M2 | 350 Euro

Me sip. 20m², 52 m kub.Ka ambjent dhe jashte frigoriferit ne po te njejtin ambjent 20m²,ruan temperaturen ngrirese -30 grade. Ambjent i siguruar. Ne cmim perfshihen uje dhe drita, Selite e Vogel, mbrapa mobileri Shages

Botuar më 25/10/2021
380,00 euro

SHITEN PAISJE PICERIE, TOTALISHT TE KOMPLETUARA, FRIGORIFER BANAK, FURRA, ETJ.

Ne gjendje shume te mire pune., Rr. "Ali Demi", sa kalon shkollen 1 Maji.

Botuar më 25/10/2021
300.000,00 euro

SHITET MURAL 2.50X2.50, 160.000 LEKE, FRIGORIFER MURAL I VOGEL 1.20 X 2, 80.000 LEKE, RAFTE METALIKE 20M, 15.000 LEKE

FRIGORIFER KOLON 1.20 X 2, 80.000 L. Frigorifer 1.20 X 2, 70.000, LEKE. FRIGORIFER BANAK 2M, 80.000 LEKE, FRIGORIFER 3M, 70.000 LEKE, Frigorifer Lulesh 60.000 L,RAFTE ITALIANE 20M

Botuar më 21/10/2021
50.000 leke

SHES SHKUNDESE ULLIRI

Gjendja: e re, Shes shkundese ulliri me vibrim, nje ose me shume cope, prodhim EU, kapaciteti 200 kg / ore , lehtesisht e transportushme ne mjedis kodrinor, punon me bateri 20 V, DURRES

Botuar më 20/10/2021
30.000 leke

SHES PESHORE ELEKTRONIKE

Gjendja: shume e mire, TM- A Series , me sistem printimi te bar kodit , dates se prodhimit , te skadences , emrin e produktit , emrin dhe adresen e firmes ose cdo gje tjeter , lidhet me internetin, durres

Botuar më 20/10/2021
60.000 leke

SHITEN PAISJE: KOLLTUQE LOKALI+DY PUPA ME GJITHE TAVOLINA TE NDRYSHME. 5000 LEKE KOMPLETI, ASPIRATOR AMBIENTI 12 ML. 20.000 LEKE,

Zgare mihi. 5000 leke, sobe me korent 5000 leke. dere duralumini firzamonik 3.5mx2m lartesi. 25.000 leke. Dere hekuri firzamonike 5ml. 25.000 leke

Botuar më 18/10/2021

KREVAT ESTETIKE METALIK

Gjendja: shume e mire, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 18/10/2021
10.000 leke

SHITEN PAISJE FAST - FOODI / PICERI / KREPERI, NE GJENDJE TE MIRE PUNE.

TOTALISHT TE KOMPLETUARA ME TE GJITHA AKSESORET PERKATESE. SHITEN ME CMIM OKAZION

Botuar më 18/10/2021
)