Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAISJE FASTFOOD

Karakteristika

Biznesi, Ne shitje, Paisje lokalesh
Shiten paisje fastfood
Përshkrim

Gjendja: e mire, Shiten per arsye restaurimi duke filluar nga paisjet e fastfoodit dhe kreperis tavolina , kolltuke , vetratat xhamat , banaket frigoriferat Cmimi eshte i diskutueshem, Berat -FastFood Kreperi Piceri Shpetimi


Botuar më 11/01/2019

Telefon
Email