Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

BANAK

Gjendja: shume e mire, Per sallone bukurie, ngjyre portokalli me 2 vende pune, E gjen...

Botuar më 18/01/2019
16.000 leke

SHITET OSE JEPET ME QERA GOMISTERI DHE SERVIS

Shitet biznesi ose jepet me qera aktiviteti, Tek tregu elektrik prane xhamise

Botuar më 21/01/2019

PAISJE DORO-LASER

Gjendja: shume e mire, shitet paisje Doro-Laser, per depilim, Tirane

Botuar më 21/01/2019
1.861.882 leke

KARROCE PER INVALID,

Gjendja: shume e mire, italiane, Plazh Durres

Botuar më 21/01/2019
10.000 leke

DURRES. PER ARSYE MBYLLJE AKTIVITETI

Shiten komplet pajisjet e nje botique si: rroba dimerore per femra dhe per meshkuj, 3tv, gjenerator,

Botuar më 21/01/2019

SHITEN TE GJITHA PAJISJET E PARUKERISE

Ne gjendje te mire pune. Shiten per arsye emigrimi

Botuar më 21/01/2019
400.000 leke

SHITET FRIGORIFER PASTICERIE

Horizontal, 1.45m i gjate

Botuar më 21/01/2019
30.000 leke

FURRE BUKE ELEKTRIKE GJERMANE BONGARD, 4 KATE4 KATE, ME LOPATE, ME LOPATE

Katet punojne te pavarur nga njeri tjetri,piqen 240 kg buke, me dhoma fermentimi, rafte marketi me grile), sfoliatrice, brumatrice pasticerie, tavolina e pregatitjes se brumit

Botuar më 21/01/2019
10.000,00 euro

SHITEN BLETE

Gjendja: shume e mire, Shiten 40 koshere me blete ne gjendje shume te mire, me 4, 5 dhe 6 pjellje, Lushnje

Botuar më 21/01/2019

RAPORTOR DIXHITAL

Gjendja: shume e mire, Përcakton kënde të brendshme dhe të jashtme.Vepron në mes 0 ° dhe 180 ° Ekran i madh LCD dixhital është i qartë dhe i lehtë për tu lexuar. Pajisur me teh alumini, FIER

Botuar më 21/01/2019
100,00 euro

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, kombinat druri 5 procese, gonjaster 3.2m, 2disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir ,torno druri, aspirator, ventilator, 2kompresor 2 dhe 3 fazor,trapan vertikal,sharr per kende, Fier

Botuar më 21/01/2019
1.600.000 leke